۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۴ اسفند ۱۳۹۳
  • کد خبر :8411
  • بدون دیدگاه

آخرین آمار فروش فیلمهای روی پرده در روزهای پایانی ۹۳+جدول فروش

جدول فروش فیلم های سینمای ایران در اسفند ۹۳

بازار گیشه سینمای ایران در روزهای پایانی سال ۹۳ همچنان داغ است و تعداد ۱۰ فیلم سینمایی این روزها در حال اکران در سینماهای کشور می باشند که در این…

بازار گیشه سینمای ایران در روزهای پایانی سال ۹۳ همچنان داغ است و تعداد ۱۰ فیلم سینمایی این روزها در حال اکران در سینماهای کشور می باشند که در این بین فیلم کمدی “مجرد ۴۰ ساله” با بازی ماهایا پطروسیان و فروش یک میلیارد و ۴۶۳ میلیون تومان در رده نخست این لیست قرار دارد.

تنها یک هفته به آغاز یکی از پرفروش ترین فصل های سینمای ایران در گیشه مانده است و فیلم هایی که در حال حاضر در سینماها اکران هستند، تنها ۷ روز برای حضور در سینماها زمان دارند.

گیشه سینمای ایران در حال حاضر میزبان ۱۰ فیلم سینمایی است که از این میان و در آخرین فصل فروش فیلم ها در گیشه ۹۳، «مجرد ۴۰ ساله» به کارگردانی شاهین باباپور و «ملبورن» به کارگردانی نیما جاویدی از فروش بالایی برخوردار هستند.

طی یک هفته گذشته دو فیلم «رستم و سهراب» به کارگردانی کیانوش دالوند و «چهارباندی» به کارگردانی محمد باقر خسروی از چرخه اکران خارج شدند.

شما می توانید در این گزارش از آخرین آمار فروش فیلم ها در سینماهای تهران و شهرستان به تومان مطلع شوید:

سینمای ایران

از بین فیلم های در حال اکران، فیلم هایی چون «همه چیز برای فروش» به کارگردانی امیرحسین ثقفی، «لامپ صد» به کارگردانی سعید آقاخانی، «تمشک» به کارگردانی سامان سالور، «جمشید و خورشید» به کارگردانی بهروز یغماییان، «چند مترمکعب عشق» به کارگردانی جمشید محمودی، «ملبورن» به کارگردانی نیما جاویدی، «مجرد ۴۰ ساله» به کارگردانی شاهین باباپور و «گرداله و عمه غوله» به کارگردانی نادره ترکمانی علاوه بر تهران در شهرستان ها نیز در حال نمایش است.

منبع:مهر

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها