۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۰ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47914
  • بدون دیدگاه

جدایی طارمی و رضاییان تیتر یک سایتهای ترکیه+تصاویر

حضور طارمی و رامین رضاییان دو بازیکن تیم ملی کشورمان که به تیم ریزه اسپور ترکیه پیوستند در رسانه‌ها ترکیه بازتاب فراوانی داشت.

حضور طارمی و رامین رضاییان دو بازیکن تیم ملی کشورمان که به تیم ریزه اسپور ترکیه پیوستند در رسانه‌ها ترکیه بازتاب فراوانی داشت.

در زیر به چند رسانه اول و معتبر ترکیه نگاه می اندازیم:

سایت ntv spor ترکیه با انتشار عکسی از طارمی در حین تست پزشکی نوشت: ۳ امضا جدید در ریزه اسپور.در مطلب سایت معتبر ترکیه‌ای آمده است: ریزه ۲ بازیکن ایرانی به خدمت گرفت که در عین جوانی با تجربه هستند.

جدایی طارمی و رضاییان تیتر یک سایتهای ترکیه+تصاویر

روزنامه ملیت یکی از پرتیراژترین روزنامه های ترکیه نوشت: دو بازیکن ایرانی که هر دو در تیم ملی و پرسپولیس با هم همبازی بودند به ریزه پیوستند.این سایت نوشت رامین رضاییان بازیکنی است که توان بازی در پست دفاع راست و هافبک راست را دارد.

سایت فاناتیک هم نوشت: آقای گل ایران در ترکیه و در ادامه اشاره‌ای به آمار گلزنی طارمی در فصل گذشته و در تیم ملی داشت.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1395/04/09/13950409001000_PhotoL.jpg

ترانسفر با سرعت تمام

هات اسپورت دیگر سایت معروف ترکیه در صفحه ورزشی خود نوشت:ترانسفر با  سرعت تمام و در ادامه افزود: حکمت کارامان مربی با تجربه‌ای است که از کار کردن با جوان‌ها لذت می‌برد . این سایت با اشاره به حرف‌های مربی ریزه مبنی بر اینکه اطلاعات خوبی از دنیزلی درباره لیگ ایران گرفتیم از حضور ایرانی‌ها در لیک ترکیه استقبال کرد.

جدایی طارمی و رضاییان تیتر یک سایتهای ترکیه+تصاویر
سایت دولتی خبر ترک نوشت: شو امضا در ریزه اسپور. در ادامه مطلب خبر ترک ادامه داد،‌ باشگاه ریزه که در جذب بازیکنان جوان تبحر دارد دو بازیکن جوان ایرانی را به خدمت گرفت.

جدایی طارمی و رضاییان تیتر یک سایتهای ترکیه+تصاویر

منبع : فارس


در همین زمینه بخوانید :

فسخ قرارداد رضاییان یا نقض یک طرفه قانون؟

فسخ یکطرفه قرارداد رامین رضاییان، اعتراض شدید پرسپولیسی‌ها نسبت به عملکرد سازمان لیگ را در پی داشته است.

به گزارش ایسنا، در حالی که بحث ماندن یا نماندن رامین رضاییان در پرسپولیس مدل ۹۵ هنوز داغ بود و هر روز از تلاش پرسپولیسی‌ها برای تماس با هافبک‌ فصل قبل خود خبر می‌رسید، ناگهان خبر فسخ قرارداد رضاییان آن هم به صورت یک طرفه همه را در بهت فرو برد.

رامین رضاییان قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ و پرسپولیسی‌ها را نسبت به خود عصبانی کرد. باشگاه پرسپولیس از این بابت شاکی بود که چرا سازمان لیگ فوتبال قبل از فسخ قرارداد از باشگاه استعلام نگرفته است.

طبق قانون و بر اساس آنچه گفته می‌شود در قرارداد رضاییان ثبت شده، بازیکن پرسپولیس می‌توانسته در صورتی که بعد از ۱۵ روز از اتمام لیگ، تمام طلبش را از باشگاه نگیرد، قرارداد را یکطرفه فسخ کند. با این حال پرسپولیسی‌ها می‌پرسند که سازمان لیگ بر اساس کدام سند و مدرک حق را به رضاییان داده است؟

شاید جواب سازمان لیگ متکی بر قوانین بین‌المللی باشد اما مسئله این است که کدام قانون جهانی و بین‌المللی در ایران رعایت می‌شود؟ به عنوان یک نموه خیلی روشن می‌توان به بحث بدهی باشگاه‌ها اشاره کرد. طبق قانون، باشگاه‌هایی که از فصل قبل بدهی داشته باشند، تا زمانی که آن را تسویه نکرده‌اند، حق ندارند وارد فصل نقل و انتقالات شوند ولی در ایران این قانون کاملا تزیینی است.

سازمان لیگ فوتبال مسئولیت سنگیین به دوش دارد. این سازمان باید فوتبال باشگاهی را در ایران مدیریت کند و برای این کار باید قوانین وقواعد به درستی اجرا شود.

در صورتی که ثابت شود سازمان لیگ در مسئله فسخ قرارداد رضاییان بدون استعلام از پرسپولیس اقدام به این کار کرده و اگر به اثبات برسد که در این پرونده حق با باشگاه پرسپولیس است، نگرانی بزرگ از فوتبال ایران به وجود می‌آید؛ نگرانی ا ز این بابت که سرنوشت قانون و فوتبال ایران در دستان چه افراد و چه سازمانی است؟

برای درامان بودن فوتبال و مثبت ماندن ذهنیت اهالی فوتبال و علاقه‌مندان به آن باید امیدوار بود که فسخ قرارداد رضاییان طبق قانون برگزار شده باشد. البته نیازمند آن است که سازمان لیگ پاسخ شفاف و روشنی به این مسئله بدهد.

برای در امان بودن فوتبال و مثبت ماندن ذهنیت اهالی فوتبال و علاقه‌مندان به آن نسبت به دست‌اندرکاران فوتبال باید امیدوار می‌بودیم که فسخ قرارداد رضاییان طبق قانون صورت گرفته باشد اما اعتراف فدراسیون فوتبال به اشتباه سازمان لیگ – زیرمجموعه فدراسیون – در این ماجرا، امیدها را به یاس تبدیل کرد. یک روز بعد از فسخ قرارداد رضاییان طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور در فدراسیون، مدارک باشگاه پرسپولیس را ارائه کرد و فدراسیون هم اذعان کرد که این اسناد مورد تایید است.

قطعا بروز چنین اتفاقی که باعث ایجاد شائبه‌های فراوان شد و می‌رفت که حاشیه‌هایی گران و جبران ناپذیری به فوتبال ملی تحمیل کند، با توضیح یک خطی روابط عمومی فدراسیون فوتبال که عذر بدتر از گناه است قابل توجیه نیست.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها