۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۳ فروردین ۱۳۹۴
  • کد خبر :9763
  • بدون دیدگاه

جهانبخش: نایمخن تابستان مرا به تیمی دیگر می‌فروشد

جدایی جهانبخش از نامیخن قطعی شد

علیرضا جهانبخش لژیونر ایرانی تیم نایمخن هلند در مصاحبه با یک نشریه هلندی از جدایی خود در پایان فصل از این تیم خبر داد علیرضا جهانبخش در رقابت‌های فصل جاری…

علیرضا جهانبخش لژیونر ایرانی تیم نایمخن هلند در مصاحبه با یک نشریه هلندی از جدایی خود در پایان فصل از این تیم خبر داد

علیرضا جهانبخش در رقابت‌های فصل جاری پیکارهای دسته دوم لیگ فوتبال هلند درخشش زیادی داشت و یکی از بازیکنان شاخص مسابقات بود.

لژیونر ایرانی که با ان.ایی‌.سی نایمخن به مقام قهرمانی رسید و به دسته یک صعود کرد، مدعی است که تابستان تیمش او را خواهد فروخت و به تیمی دیگر واگذار می‌کند.

جهانبخش گفت: قراردادی به مدت یک سال دارم. اما تا جایی که مشخص است، باشگاه خیال دارد مرا واگذار کند. با این حال دوست دارم کارم تا روز آخر فصل جاری عالی به پایان برسانم.

ستاره ایرانی  تابستان گذشته مورد توجه تیم‌های هرن‌ون و خرونینگن قرار گرفت. با این حال در ان.ایی.سی ماند.

وی افزود: ما فصلی خارق‌العاده و غیرقابل تصور داشتیم. هیچوقت این همه درخشش را فراموش نخواهم کرد. واقعا چطور می‌توانم زمانی نایمخن را فراموش کنم؟

نشریه فوتبال هلند که با جهانبخش مصاحبه کرد، همچنین از قول بروت، سرمربی نایمخن نوشت: بدون علی‌(رضا جهانبخش) دچار لطمه می‌شدیم.نمی‌دانستم در ذهنش چه می‌‌گذرد. گاهی اوقات من چیزهای می‌بینم که واقعا کیفیت برتر او را نشان می‌دهد. او جوانکی مهربان است که بعد از حضور در جام جهانی درخشیده است.(فارس)

جدایی جهانبخش از نامیخن قطعی شد

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها