۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :10737
  • بدون دیدگاه

شلیک ۹ تیر هوایی به فرار جنون وار سارقان پایان داد

تیراندازی پلیس در اتوبان تندگویان منجر به دستگیری سارقان شد

ماموران پرتلاش کلانتری نازی آباد تهران به کمکر ۹ شلیک تیر هوایی موفق شدند دو سارق لوازم خودرو را در حالی که در اتوبان تندگویان در حال فرار بودند را…

ماموران پرتلاش کلانتری نازی آباد تهران به کمکر ۹ شلیک تیر هوایی موفق شدند دو سارق لوازم خودرو را در حالی که در اتوبان تندگویان در حال فرار بودند را دستگیر کنند .

سرگرد مهدی اسدی، رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد با اعلام این خبر اظهار داشت: ساعت ۴:۱۰ مورخه ۴ اردیبهشت ۹۴ مأموران گشت انتظامی این یگان، هنگام گشت زنی در محله یاغچی آباد خیابان حمزه به یک دستگاه موتورسیکلت و دو ترک نشین آن مشکوک شده و با زیر نظر گرفتن متهمان دریافتند راکب و ترک نشین این موتورسیکلت از سارقان سابقه دار لوازم خودرو در محدوده نازی آباد هستند.

رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد تصریح کرد: مأموران با آگاهی از این موضوع، اقدام به تعقیب موتورسیکلت کردند که موتورسیکلت مربوطه به ایست خودروهای پلیس توجهی نکرد و به فرار خود ادامه داد.

وی گفت: متهمان در این تعقیب و گریز که از یاغچی آباد شروع  و در محدوده خانی آباد نیز ادامه یافت خیابانهای مربوطه را به صورت ورود ممنوع به سمت اتوبان تندگویان برگشتند و هر بار که پلیس به موتور سیکلت نزدیک می شد اقدام به پرتاب ضبط و کامپیوتر سرقتی به سمت خودروی پلیس می کردند که درنهایت ماموران طبق قانون به کارگیری سلاح و دادن ایست های متوالی اقدام به شلیک ۳تیر هوایی کردند.

رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد به ادامه فرار متهمان بعد از شلیک تیر هوایی اشاره و تصریح کرد: متهمان قصد توقف نداشتند و همچنان با سرعت سرسام آور و جنون وار اتوبان تندگویان را در مسیر خلاف جهت به میدان بهمن پیش می رفتند که۶ تیر دیگر به سمت متهمان شلیک شد  که در نهایت هر دو سارق « احسان و مهرداد» دستگیر شدند.

سرگرد اسدی به کشف ۴ عددضبط، ۲ عدد باند، ۲ عدد پنل و ۳ عدد گوشی دوربین دار از متهمان و انجام بازجویی های فنی و پلیسی پرداخت و خاطرنشان کرد: دستگیرشدگان که از اعضای باند سارقان لوازم خودرو و زورگیران بودند پس از تشکیل پرونده در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/06/23/13920623000588_PhotoA.jpg

منبع: فارس

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها