۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۴ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49949
  • بدون دیدگاه

تصادف خونین تویوتا کمری با کامیون در جاده لاهیجان+تصاویر

در تصادف مرگبار یک دستگاه خودور سواری تویوتا کمری با دو دستگاه کامیون در جاده لاهیجان یک نفر کشته و چهار مجروح مجروح شدند

در اثر برخورد خودور سواری تویوتا کمری با دو دستگاه کامیون در جاده لاهیجان یک کشته و چهار مجروح به جا گذاشت.

سرهنگ “مهیار رستگار” رئیس پلس راه استان در مصاحبه با خبرنگاران در تشریح این خبر افزود : روز گذشته یک دستگاه سواری تویوتا کمری که در محور لاهیجان به لنگرود در حال تردد بود به علت تغییر مسیر ناگهانی با یک دستگاه کامیون هیوندای برخورد و به سمت حاشیه راه منحرف می گردد .
سرهنگ رستگارافزود: خودرو تویوتا در ادامه با یک دستگاه کامیون پارک شده در شانه راه به سختی برخورد و موجب مجروحیت شدید راننده و ۴ سرنشین خودرو شد.
وی ادامه داد: مجروحان حادثه به بیمارستان انتقال که متاسفانه مرد ۲۱ ساله در اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.
سرهنگ رستگار در پایان از تمامی رانندگان وسایل نقلیه درخواست نمود با حفظ سرعت مطمئنه و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در جاده‌ها تردد نمایند تا از بروز هرگونه حادثه مشابه جلوگیری شود و دیگر شاهد اینگونه وقایع دلخراش نباشیم.

تصادف خونین تویوتا کمری با کامیون در جاده لاهیجان

تصادف خونین تویوتا کمری با کامیون در جاده لاهیجان

http://www.rokna.ir/images/getfile?path=%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%2FNew%20folder%20(8)%2F0d1a5b34c3804f2bb7b4c4d436401387.JPG


در همین زمینه بخوانید :

۶ کشته و مجروح در برخورد دو کامیون

باشگاه خبرنگاران جوان ؛ فرمانده پلیس راه ساوه – همدان گفت: در برخورد خونین دو کامیون در محور ساوه – سلفچگان ۳ نفر کشته و ۳ نفر مجروح شدند .
سروان شاطری با اشاره به این حادثه افزود: صبح امروز در برخورد دو کامیون در کیلومتر ۲۰ محور قدیم ساوه  – سلفچگان در جاده فرعی آوه به سمت قم، ۳ نفر  کشته  و ۳ نفر  مجروح شدند.

وی علت این حادثه را تجاوز به چپ یکی از کامیون ها اعلام کرد.

تمرازی مسئول روابط عمومی اورژانس ساوه نیز با اشاره به حضور نیروهای اورژانس و هلال احمر در این حادثه افزود: مصدومان به مراکز درمانی ساوه و قم منتقل شدند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها