۳۰ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ دی ۱۳۹۵
  • کد خبر :57723
  • بدون دیدگاه

تولد نوزاد در پشت وانت در روستای فاریاب مسجد+عکس

یک نوزاد دختر پشت وانت در جاده روستای فاریاب مسجد در شهرستان لالی به دنیا آمد.

خبرگزاری صدا و سیما: رییس اورژانس لالی  گفت: تیم سلامت  در هنگام بازدید از روستای فاریاب مسجد در منطقه آرپناه این شهرستان  ،  یک مادر باردار را که در وضعیت اورژانس قرار داشت ویزیت کرد.

هوشنگ عالی پور افزود: در پی درخواست تیم سلامت مبنی بر اعزام فوری مادر باردار به مرکز شهرستان به علت فاصله و کوهستانی بودن منطقه درخواست امداد هوایی شد ، اما به  علت وضع نامساعد هوا مجبور به ارسال آمبولانس زمینی شدیم. وی گفت: در پی شرایط اورژانسی مادر باردار، پزشک و ماما تصمیم به انتقال مادر به بیمارستان به وسیله یک وانت شدند که در مسیر و با نظارت تیم پزشکی نوزاد متولد شد و پس از آن به همراه مادر و تیم پزشکی با آمبولانس به بیمارستان امید شهر لالی منتقل شدند. مادر و نوزاد پس از ۲۴ ساعت از بیمارستان مرخص و در سلامت کامل راهی روستا شدند.

تولد نوزاد در پشت وانت در روستای فاریاب مسجد


در همین زمینه بخوانید :

تولد نوزاد دارابی در آمبولانس

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، همتی مدیر  روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان فارس گفت: در پی تماس تلفنی با اورژانس ١١۵ داراب جهت مادری باردار در منطقه کوهستانی تل بارگاه از توابع شهرستان داراب درخواست کمک و امداد شد که بلافاصله  آمبولانس پایگاه رستاق به محل اعزام شد.
همتی افزود: حین انتقال مادر باردار، نوزاد به کمک تکنسین ها در امبولانس اورژانس به دنیا آمد و خوشبختانه وضعیت مادر و نوزاد رضایت بخش بود.
وی ادامه داد: پس از انجام اقدامات اولیه مادر و نوزاد تحویل درمانگاه رستاق شدند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها