۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53440
  • بدون دیدگاه

تولد نوزاد عجیب الخلقه با ۳۱ انگشت در چین+تصاویر

پزشکان یکی از بیمارستان‌های چین برای نخستین بار در این کشور با نوزادی مواجه شدند که در دست‌ها و پاهای خود درمجموع ۳۱ انگشت داشت. پزشکان چینی پس از مشاهده…

پزشکان یکی از بیمارستان‌های چین برای نخستین بار در این کشور با نوزادی مواجه شدند که در دست‌ها و پاهای خود درمجموع ۳۱ انگشت داشت.

پزشکان چینی پس از مشاهده این نوزاد تصمیم گرفتند به صورت رایگان آن را جراحی کنند و برای این پروژه، چندین عمل جراحی جداگانه پیش‌بینی شد.

بیمارستان مرکزی شهر نینگبو چین با انتشار یک تصویر ویدیویی نشان داد این پسربچه در دستان خود ۱۵ انگشت و در پاهای خود ۱۶ انگشت دارد.

والدین این نوزاد پس از مراجعه به بیمارستان اعلام کردند که از گروه پزشکی کمک می‌خواهند تا فرزندشان را درمان کنند. عمل جراحی برای حذف انگشتان اضافی در دست‌ها و پاهای این کودک هزینه بسیار زیادی داشت و گروه مدیریتی بیمارستان سرانجام تصمیم گرفت تا پیش از آنکه نوزاد به ۱۶ سالگی برسد، به صورت رایگان تمامی عمل‌های جراحی را انجام دهد.

پزشکان اعلام کردند این کودک به چندین عمل جراحی متفاوت نیاز دارد که این جراحی‌ها می‌بایست طی سال‌های متمادی انجام شوند و سرانجام تعداد انشگتان کودک چینی با انسان‌های عادی برابری کند.

تولد نوزاد عجیب الخلقه با 31 انگشت در چین

تولد نوزاد عجیب الخلقه با 31 انگشت در چین

تولد نوزاد عجیب الخلقه با 31 انگشت در چین

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1395/07/06/13950706000082_PhotoL.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها