۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۵ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :54838
  • بدون دیدگاه

تعطیلات یک هفته ای مسی و سوارز به همراه خانواده+تصاویر

مرخصی غیرمنتظره لوئیس انریکه به ۱۰ بازیکن بارسلونا، تعجب بسیاری را برانگیخت؛ اما با استقبال ستاره های آبی اناری روبه رو شد.

پس از بازی با والنسیا که پرتنش و جنجالی نیز به اتمام رسید (۳-۲ بارسا)، لوئیس انریکه به بازیکنانی که به صورت ثابت به میدان رفته بودند تا روز پنجشنبه مرخصی داد. سرمربی بارسا، هدف خود از این تصمیم را استراحت دادن به بازیکنانش پس از چند هفته فشرده و سنگین عنوان کرد.

مسی، سوارز و نیمار، سه ضلع مثلث مخوف MSN بارسلونا از این مرخصی استفاده کرده و از اسپانیا خارج شدند.

مسی همراه همسر و دو پسرش به دیزنی لند پاریس رفته است. لوئیس سوارز همراه همسرش در شهر ونیز ایتالیا دیده شده و نیمار نیز همراه دوستان نزدیکش به لندن سفر کرده است.

لیونل مسی بهمراه خانواده اش در تعطیلان

لوئی سوارز و همسرش

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01152763.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01152766.PNG


در همین زمینه بخوانید :

MSN در مسیر یک رکوردشکنی تاریخی دیگر

وقتی از لوئیس انریکه، سرمربی بارسا در ابتدای فصل در مورد اهداف بارسا سوال شد، او پاسخ داد که فتح همه جام ها و اگر ممکن شد، شکستن تمام رکوردها.

هنوز تا پایان فصل زمان زیادی باقی مانده؛ با این حال با توجه به آمار می توان حدس زد که حداقل مثلث MSN در شکستن رکورد خودش شانس بالایی خواهد داشت.

مسی، سوارز و نیمار، اولین بار در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ کنار هم به میدان رفتند. در آن فصل این مثلث توانست رکورد گلزنی مثلث ایگواین، رونالدو و بنزما را شکسته و در طول یک فصل ۱۲۲ گل به ثمر برساند. مسی ۵۸ گل، نیمار ۳۹ و سوارز نیز ۲۵ گل به ثمر رساند.

به نظر می رسید که شکستن این رکورد بعید باشد؛ ولی فصل گذشته MSN توانست ۱۳۱ گل به ثمر برساند. این بار سوارز بهترین عملکرد را با زدن ۵۹ گل داشت و پس از او مسی با ۴۱ و نیمار با ۳۱ گل قرار گرفتند.

در حالیکه کمتر از سه ماه از فصل جاری را پشت سر می گذاریم، این سه مهاجم روی هم ۳۰ گل به ثمر رسانده (مسی ۱۴، سوارز ۱۰ و نیمار ۶ گل) و ۲۱ پاس گل نیز داده اند. در مقایسه با فصل گذشته در چنین مقطعی،  MSN شش گل بیشتر به ثمر رسانده و همچنان طوفانی به پیش می رود.

منبع: ورزش ۳

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها