۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۰ مرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :15481
  • بدون دیدگاه

کابوس تروریست های داعش

تعداد کشته شدگان داعش به دست “ابوعزرائیل” چند نفر است؟+تصاویر

“ابوعزرائیل”نامی است که این روزها لرزه بر تن نیروهای گروه تروریستی داعش در عراق می اندازد ، وی که با نام اصلی “ایوب آل ربیع” در خط اول جنگ علیه…

“ابوعزرائیل”نامی است که این روزها لرزه بر تن نیروهای گروه تروریستی داعش در عراق می اندازد ، وی که با نام اصلی “ایوب آل ربیع” در خط اول جنگ علیه داعش در عراق پیکار می کند طی سفری که در ماه اخیر به ایران داشت ، طرفداران بسیاری را در شبکه های مجازی پیدا کرده است.
“ابوعزرائیل” که ستاره نبردهای سرنوشت ساز استان‌های “صلاح‌الدین”، “الانبار” و… بوده توانسته درخشش چشمگیری دربرابر تروریست‌های تکفیری داعش داشته باشد.

ابوعزرائیل
ابوعزرائیل

ابوعزرائیل

مطلبی که هر خواننده‌ای را شگفت زده می‌کند

در یک هفته اخیر در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی مطلبی درباره توانمندی ویژه “ابوعزرائیل” مطرح شده که هر خواننده‌ای را در نگاه اول شگفت‌زده می‌کند.

در ویدیوهایی که از ابوعزرائیل معروف شده و مرتب بازنشر می شود، هرچند داعشی ها را تهدید می کند که “شما را پودر خواهم کرد” یا “با شمشیر شما را تکه تکه خواهم کرد”، با این حال، همواره خود را “انسانی عادی” معرفی می کند که “هرآن امکان مرگش وجود دارد و عراق، هزاران ابوعزرائیلِ سرسخت دارد.”

وی که به “رامبوی عراق” و  دیگر نام ها شناخته می شود، پس از پیوستن به بسیج مردمی عراق، گردان های امام علی (ع) را تشکیل داد. شخصیت ابوعزرائیل، مجموعه ای از ویژگی ها را جمع کرده است که در نوع خود بی نظیر است.

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2015/08/abo-ezraeil.jpg

“ابوعزرائیل” ۶۰۰ داعشی را به درک فرستاد

مطلبی که در فضای مجازی منتشر شده این است که “ابوعزرائیل”  توانسته ۶۰۰ نفر از تروریست‌های داعش را به درک بفرستد و که البته این در پست یکی از کاربران فضای مجازی مطرح شده است. البته در پست هایی که در رسانه ها و فضای مجازی از او منتشر می شود اشاره نشده که ساز و کار قلع و قمع داعشی ها چگونه بوده اما نکته مهم این است که رسانه های خارجی نیز او را در مبارزه با داعش تحسین می کنند.

شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ در باره ابو عزرائیل گفت: او یک شبه نظامی شیعه است که ضمن حمایت مردمی تلاش می کند نیروهای داعش را شکست داده به عقب براند و این روزها در عراق به عنوان یک قهرمان از وی یاد می شود.

این شبکه خبری افزود: این مبارز که از ۱۰ سال پیش راه مبارزه را علیه گروه های تروریستی در عراق انتخاب کرده است، در آزادی شهر راهبردی تکریت در ماه مارس گذشته نقش بسزایی داشت.

فرانس ۲۴ ادامه داد: مردم عراق در کوچه و خیابان ابوعزرائیل ۳۷ ساله را به خوبی می شناسند و او به یک چهره مردمی تبدیل شده است و جوانان عراقی ” تی شرت” های خود را به تصویر وی منقوش کرده اند و در بازارها نیز لباس هایی با تصویر او به فروش می رسد. تصاویر ویدیویی وی روی شبکه اجتماعی ” یوتیوب” بیشترین بازدید کننده را به خود اختصاص داده است  (بیشتر بخوانید).

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2015/08/abo-ezraeil5.jpg
“ایوب آل ربیع” که همواره در مقابله با تروریست‌های تکفیری داعش در عراق و سوریه نمره قبولی گرفته، توانسته رعب و وحشت را به دل داعش  بیاندازد و موفقیت‌های روز افزون محور مقاومت را گسترش دهد.

گزارش از محمد زرچینی

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها