۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۰ اسفند ۱۳۹۴
  • کد خبر :39981
  • بدون دیدگاه

تصویری جالب از صفحه تلگرام حدادعادل در صحن مجلس

عکسی که دو عکاس از حداد عادل در حال چک کردن تلگرام غلامعلی حدادعادل گرفتند

جلسه علنی امروز مجلس سوژه خوبی برای عکاسان بود تا نمایندگان شکست خورده و پیروز شده در انتخابات را زیر نظر بگیرند در این میان عکسی که دو عکاس از حداد عادل در حال چک کردن تلگرام گرفتند از بقیه جالب توجه تر است.

تصویری جالب از صفحه تلگرام حدادعادل در صحن مجلس

منبع: ایسنا و باشگاه خرنگاران


حاشیه‌های مجلس؛ از خوشحالی نمایندگان پیروز تا گفت‌گو پایداری‌ها با حداد عادل
جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در حالی برگزار شد که نمایندگانی که به مجلس دهم راه یافته اند شادی خود را پنهان نمی کردند.

به گزارش ایرنا، جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس با ۱۹۶ نماینده آغاز به کار کرد یعنی ۹۴ تن از نمایندگان حضور نداشتند.

** نمایندگانی که در انتخابات هفتم اسفند به مجلس دهم راه یافته اند یکدیگر را در آغوش گرفته و این انتخاب مجدد را به هم تبریک می گفتند. اما غالب نمایندگانی که به مجلس بعدی راه نیافته اند به آرامی در گوشه ای نشسته و نظاره گر این شادی بودند.

** علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه ، حضور پرشور مردم در انتخابات را تبریک گفت و تاکید کرد: حضور یکپارچه مردم وزن ایران را در جایگاه بین المللی بالا برد.

** بازار دیده بوسی و عکس گرفتن نمایندگان مجددا راه یافته به مجلس، در جلسه علنی امروز مجلس داغ داغ بود. این نمایندگان به شکل دسته جمعی در برابر جایگاه خبرنگاران می ایستادند و عکس یادگاری می گرفتند. علی مطهری، غلامعلی جعفرزاده، غلامرضا تاجگردون، ابراهیم بای سلامی، بهروز نعمتی، کمال علیپور، محمدرضا تابش و تعداد دیگری از نمایندگان از این جمله بودند.

** غلامعلی حداد عادل، احمد توکلی، مرتضی آقای تهرانی، حسین طلا، علی اصغر زارعی و دیگر نمایندگان راه نیافته به مجلس دهم نیز امروز در این جلسه حضور داشتند.

** چهارپایه کنار صندلی غلامعلی حداد عادل هر چند لحظه یکبار پر و خالی می شد و اعضای جبهه پایداری نزد وی آمده و با سرلیست ائتلاف اصولگرایان گفت و شنود می کردند.

اعضا جبهه پایداری که در انتخابات مجلس دهم نتوانستند از تهران کرسی ای از مجلس را به دست آورند گوشه و کنار مجلس با یگدیگر خوش وبش می کردند.

**بازار نشان دادن مطالب و عکس های گوشی نمایندگان به یکدیگر امروز داغ بود و نمایندگان گوشی های خود را به یکدیگر نشان می دادند و مطالب آن را مطالعه می کردند.

**علیرضا محجوب نماینده تهران برای دقایقی به سمت غلامعلی حداد عادل آمد و او را در آغوش گرفت و با وی خوش و بش کرد.
منبع: ایرنا

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها