۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۵ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47664
  • بدون دیدگاه

مدافع غایب فرانسه در یورو ازدواج کرد

تصاویر مراسم ازدواج رافائل واران مدافع رئال مادرید

رافائل واران که به دلیل مصدومیت حضور در یورو را از دست داده بود، روز گذشته به جرگه متاهلین پیوست.

رافائل واران که به دلیل مصدومیت حضور در یورو را از دست داده بود، روز گذشته به جرگه متاهلین پیوست و با نامزدش “کمیل تایگت” ازدواج کرد.

از آنجایی که در کشورهایی نظیر اسپانیا و ایتالیا ماه ژوئن، ایام مناسبی برای برپایی جشن ازدواج است، رافائل واران، ستاره فرانسی رئال‌مادرید تصمیم گرفت روز گذشته پا به زندگی زناشویی بگذارد.

 ازدواج رافائل واران مدافع رئال مادرید

رافائل واران و همسرش

 ازدواج رافائل واران مدافع رئال مادرید

 ازدواج رافائل واران مدافع رئال مادرید

زندگینامه رافائل واران

رافائل واران در ۲۵ آوریل ۱۹۹۳ در لیل کشور فرانسه از والدینی که اصلیتی مارتینیکی دارند، متولد شد که برای باشگاه رئال مادرید در لالیگا بازی می‌کند.واران  در دو پست مدافع میانی و هافبک دفاعی فعالیت می‌کند. واران فوتبال را از ۷ سالگی و از باشگاه هلمس در شهر لیل آغاز کرد.واران بعد از دو سال بازی در این باشگاه،۰۰۲ به باشگاه لانس پیوست، هرچند باشگاه شهر زادگاهش، لیل، نیز به دنبال به خدمت گرفتن واران بودواران دو سال در کمپ تمرینی باشگاه لانس بود و بعد از آن به آکادمی باشگاه راه پیدا کرد.واران در فصل ۰۹-۲۰۰۸ در تیم زیر ۱۶ ساله های لانس بازی کرد و با این تیم قهرمان فرانسه شد.رافائل تاکنون لباس تیم های ملی زیر ۱۸ سال و زیر ۲۱ سال فرانسه را بر تن کرده‌است.واران چندین سال در تیم‌های پایه لن بازی کرد و نهایتاً برای فصل ۱۱-۲۰۱۰ به لیست تیم بزرگسالان اضافه شد. در ۷ نوامبر ۲۰۱۰ واران برای اولین بار در لیگ ۱ در بازی مقابل مون‌پلیه به میدان رفت. اریک آسادوریان، مربی آکادمی باشگاه لن از واران به عنوان «یک بازیکن واقعاً تراز اول در هر دو زمینه تاکتیکی و تکنیکی» یاد کرده‌است.

– حضور در لن

دوران ظهور واران در لن بود و مورد ستایش رسانه های قرار گرفت و تا جایی که بازی های مهم با حضور واران از شکست دور می شد. واران در ژانویه ۲۰۱۱ قرارداد خود با لن تمدید کرد و در اوایل تمدید قرار داد لن با سقوط به دسته پایین تر و بی پولی دست و پنجه نرم می کرد، باشگاه های بزرگ اروپایی خواستار رافائل شدند و در نهایت در ۲۰۱۱ با ۱۰ میلیون یورو به رئال مادرید پیوست.

– حضور در رئال مادرید

واران در ال کلاسیکو ۲۰۱۲ – ۲۰۱۳ در بازی رفت مقابل بارسلونا ستاره بازی شد و دفاعی مستحکم را مقابل بارسلونا به اجرا گذاشت و یک توپ را هم از خط دروازه دیگو لوپز برگرداند و گل مساوی رئال مادرید را در دقیقه ۸۲ مقابل بارسلونا به ثمر رساند و این پایانی عالی برای بازی این مدافع درخشان بود.در بازی برگشت ال کلاسیکو هم به همراه کریستیانو رونالدو ستاره بازی شد و یک گل زد تا در دو ال کلاسیکو پیاپی گلزنی کند.

– افتخارات

رئال مادرید قهرمانی لالیگا (۱): ۱۲-۲۰۱۱
قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا (۱): ۲۰۱۲

قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶

 

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها