۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۱ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :12157
  • بدون دیدگاه

گریه‌های سرمربی اسبق تیم‌ملی بعد از دیدن دایی

تصاویر عیادت علی دایی و کریم یاقری از “محمد مایلی کهن”

علی دایی با کنار گذاشتن و فراموش کردن اختلافات گذشته خود از “محمد مایلی‌کهن” عصر امروز به دیدار مربی سابق خود در بیمارستان قلب رفت و این دو در فضایی…

علی دایی با کنار گذاشتن و فراموش کردن اختلافات گذشته خود از “محمد مایلی‌کهن” عصر امروز به دیدار مربی سابق خود در بیمارستان قلب رفت و این دو در فضایی دوستانه با یکدیگر دیدار کردند.

علی دایی، محمد دایی و کریم یاقری عصر امروز با حضور در بیمارستان قلب تهران به ملاقات محمد مایلی کهن سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان رفتند.

در این دیدار که در فضای صمیمی انجام شد مایلی کهن با دیدن دایی شروع به گریه کردن کرد و این دو بعد از مدت‌ها دلخوری از هم یکدیگر را در آغوش گرفتند تا به نوعی به کدورت‌های گذشته پایان دهند.

دایی در این دیدار برای مایلی‌کهن آرزوی سلامتی کامل کرد و ابراز امیدواری نمود هر چه زودتر مایلی کهن را دوباره در میادین فوتبالی ببیند.

مایلی‌کهن هم از حضور دایی در بیمارستان و ملاقات از وی ابراز خوشحالی کرد و از این که آقای گل جهان به دیدارش رفته از وی تشکر نمود.

گفتنی است دایی و مایلی‌کهن مدت‌ها با یکدیگر کدورت داشتند و باید دیدار امروز این دو نفر را به نوعی پایان کدورت‌های این دو مربی نامدار فوتبال دانست.

در این دیدار کریم باقری، حبیب کاشانی نیز به عیادت مایلی‌کهن آمدند.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/03/10/13940310000739_PhotoL.jpg

تصاویر عیادت علی دایی و کریم یاقری از "محمد مایلی کهن"

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها