۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11350
  • بدون دیدگاه

اعجوبه ای بنام رونالدو

تصاویر عضله پای کریستیانو رونالدو / بدنی با تنها ۶ درصد چربی

تصاویر منتشر شده از تمرینات رئال قبل از بازی با یوونتوس ، نشان از آمادگی بدنی فوق‌العاده بالای رونالدو بود که در زیر مشاهده می‌کنید. کریستیانو نمونه یک بازیکن حرفه…

تصاویر منتشر شده از تمرینات رئال قبل از بازی با یوونتوس ، نشان از آمادگی بدنی فوق‌العاده بالای رونالدو بود که در زیر مشاهده می‌کنید.

تصاویر عضله پای کریستیانو رونالدو / بدنی با تنها 6 درصد چربی

عضله پای کریستیانو رونالدو

کریستیانو نمونه یک بازیکن حرفه ای است که از شرایط بدنی خود در تعطیلات غافل نمی شود .  حداقل تستهای پزشکان باشگاه که این را اثبات می کند . بر اساس آزمایشات صورت گرفته ، درصد چربی بدن او در حال حاضر تنها ۷ درصد است ، عددی که نشان می دهد که او کاملا روی فرم است .  این درصد کریستیانو را در زمره ی ورزشکاران کاملا آماده قرار می دهد .
در این شیوه ی اندازه گیری چربی بدن ، معمولا بازیکنان بین۱۰-۱۱ درصد قرار دارند .  آن بازیکنانی که درصد چربیشان بین ۸ تا ۱۰ باشد در سطح خوبی قرار دارند و درصد چربی بین ۶ تا ۸ نشانه یک سطح فوق العاده است که کمتر دیده می شود و کریستیانو نیز توانسته به آن برسد .
کریستیانو بدون توجه به دوره ی تعطیلات یا دوره بازی سعی می کند که این درصد را ثابت نگه دارد . این به علت عادت دیرینه اش به انجام ورزشهایی همچون شناست .
به ندرت فردی پیدا می شود که درصد چربیش کمتر از ۶ باشد و تنها استثنا ، شناگری مثل مایکل قلپس است .

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها