۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53228
  • بدون دیدگاه

تصاویر شبنم فرشادجو در اکران خصوصی«آخرین بار کی سحر را دیدی؟

اکران خصوصی فیلم «آخرین بار کی سحر رو دیدی؟» شب گذشته در پردیس چارسو با حضور کارگردان، بازیگران، عوامل فیلم و جمعی از هنرمندان برگزار شد.

شبنم فرشادجو بازیگر سینما و تلویزیون در مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «آخرین بار کی سحر را دیدی؟» ساخته فرزاد موتمن که شب گذشته در پردیس چارسو برگزار شد.

 شبنم فرشادجو در اکران خصوصی«آخرین بار کی سحر را دیدی؟

شبنم فرشادجو

 شبنم فرشادجو در اکران خصوصی«آخرین بار کی سحر را دیدی؟

 

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «آخرین بار کی سحر را دیدی؟» ساخته فرزاد موتمن در پردیس چارسو با حضور برخی از هنرمندان، اهالی رسانه و سینماگران برگزار شد.

در ابتدا فرزاد موتمن گفت: از همه دوستانی که دعوت ما را پذیرفتند تشکر می کنم. فیلمنامه این فیلم را امیر عربی به درخواست سعید عصمتی نوشت و زمانی که به من ارائه شد، غیبت شخصیت «سحر» در این فیلم که هیچ وقت ما او را نمی بینیم من را جذب کرد.

وی افزود: شاید چنین سوژه هایی بسیاری از کارگردانان را قلقلک بدهد و دوست داشته باشند.

موتمن ادامه داد: از همه همکارانی که با ما کار کردند و از بازیگران پرشمار فیلم قدردانی می کنم. یک تشکر ویژه از علیرضا ثانی فر دارم؛ چون بجز اینکه بازیگری حرفه ای است، آدم را با انرژی مثبتش آرام و به جلو هل می‌دهد.

وی اضافه کرد: از علی جناب نیز به خاطر زحمات فراوانش در به پایان بردن فیلم و از سعید عصمتی به جهت فراهم آوردن همه امکانات تشکر می کنم.

سعید عصمتی تهیه‌کننده این فیلم عنوان کرد: از همه کسانی که در ساخت این فیلم همکاری داشتند و از شما به خاطر حضورتان نیز قدردانی می‌کنم.

در این مراسم سینماگرانی چون اکتای براهنی، حسن مصطفوی، گلاره عباسی، تینا پاکروان، افسانه بایگان و …حضور داشتند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها