۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۵ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55381
  • بدون دیدگاه

تصاویر جدید فیلم سینمایی «دیو و دلبر» منتشر شد+عکس

اولین تصاویر از نسخه تازه «دیو و دلبر» را می بینید. بازسازی تازه دیزنی از این داستان با بازی اما واتسون و دن استیونس ارائه شده است.

به دنبال انتشار یک کاور از فیلم «دیو و دلبر / Beauty and the Beast» ، وبسایت EW هشت عکس جدید از این فیلم ﺭﻣﺎﻧﺘﯿﮏ، ﻓﺎﻧﺘﺰﯼ منتشر کرد که هنوز در مرحله ی ساخت و فیلمبرداری قرار دارد تا برای اکران در سال آینده آماده شود.

از ستارگان این فیلم می توانیم به ﺍﻣﺎ ﻭﺍﺗﺴﻮﻥ (بازیگر ﻧﻘﺶ ﻫﺮﻣﯿﻮﻥ ﮔﺮﻧﺠﺮ ﺩﺭ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻓﯿﻠﻢﻫﺎﯼ ﻫﺮﯼ ﭘﺎﺗﺮ) در نقش Belle (دختر زیبا)، ﺩﻥ ﺍﺳﺘﯿﻮﻧﺰ در نقش دیـو، ﻟﻮﮎ ﺍﯾﻮﺍﻧﺰ در نقش گاستون، ﺟﺶ ﮔﺪ در نقش لیفو، ﮐﻮﯾﻦ ﮐﻼﯾﻦ در نقش پدر Belle، ﺍﻣﺎ ﺗﺎﻣﺴﻮﻥ در نقش خانم پاتس، ﯾﻮﺍﻥ ﻣﮏﮔﺮﮔﻮﺭ در نقش لومیر، ﺍﺳﺘﻨﻠﯽ ﺗﻮﭼﯽ و ﺍﯾﺎﻥ ﻣﮏﮐﻠﻦ (ﺍﺭﺑﺎﺏ ﺣﻠﻘﻪﻫﺎ، ﻫﺎﺑﯿﺖ ﻭ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﯾﮑﺲ) اشاره کرد.

داستان Beauty and the Beast که دیگر نیاز به گفتن ندارد و مطمئناً با داستان های کلاسیک دیو و دلبر آشنایی کامل دارید، این فیلم هم یک اقبتاس از افسانه ی دیو و دلبر است که یک دختر زیبا به یک دیو علاقه مند می شود و ….، فیلم جدید مانند انیمیشنی که در سال ۱۹۹۱ با همین نام ساخته شد بر اساس کتاب “ﺩﯾﻮ ﻭ ﺩﻟﺒﺮ” ﺍﺛﺮ ﮊﻧﯽ ﻣﺎﺭﯼ ﻟﯽ ﭘﺮﻧﺲ ﺩﯼ ﺑﯿﻮﻣﻮﻧﺖ ساخته می شود.

این فیلم به کارگردانی ﺑﯿﻞ ﮐﺎﻧﺪﻥ، و فیلم نامه ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺷﺒﺎﺳﮑﯽ توسط ﺷﺮﮐﺖ ﻭﺍﻟﺖ ﺩﯾﺰﻧﯽ ﭘﯿﮑﭽﺮﺯ ﺗﻮﻟﯿﺪ می شود و قرار است از ۱۷ مارس ۲۰۱۷ مصادف با ۲۷ اسفند ۹۵ توسط دو کمپانی والت دیزنی و موشن پیکچرز در ایالات متحده اکران شود.

دیو و دلبر / Beauty and the Beast

دیو و دلبر / Beauty and the Beast

دیو و دلبر / Beauty and the Beast

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/11/Beauty-and-the-Beast-2017-3.jpg

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/11/Beauty-and-the-Beast-2017-4.jpg

دیو و دلبر / Beauty and the Beast

دیو و دلبر / Beauty and the Beast

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها