۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۷ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55605
  • بدون دیدگاه

تصاویر جدید از استادیوم”امام رضا (ع)”زیباترین ورزشگاه ایران

استادیوم امام رضا (ع) به مراحل پایانی بهره‌برداری‎اش نزدیک شده تا هواداران با زیباترین ورزشگاه ایران شگفت‌زده شوند.

تالار خبر – استادیوم امام رضا (ع) که مراحل ساخت آن از سال ۸۰ آغاز شده، این روزها به پایان مراحل بهره برداری اش نزدیک شده و عکس های منتشر شده از این استادیوم با مقیاس اروپایی، ایرانی‌ها را شگفت زده کرده است.

این استادیوم با ظرفیت ۳۰هزار و ۵۰۰ نفره طراحی شده است. وجه تمایز اصلی استادیوم بی‌نظیر امام رضا (ع) با سایر استادیوم‌های داخل کشور در سقف آن و نیز شکل گیری سالن‌های ورزشی با عملکردهای متنوع در فضای زیر سکوی تماشاگران فوتبال است که باعث منحصر به فرد بودن پروژه و نیز کارایی بالای آن می‌شود. سقف این مجموعه با مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع از جنس پارچه مخصوص در کشور بی نظیر است که با توجه به طراحی خاص آن شرکتی معتبر از فرانسه نصب این سقف را بر عهده داشته است.

پارکینگ طبقاتی با ظرفیت ۵ هزار خودرو در ۶ طبقه در حال آماده‌سازی است؛ همچنین این استادیوم براساس گیت‌های خروجی، دارای عنوان سریع ترین تخلیه در کشور نیز هست.

این استادیوم پیش از این قرار بود میزبانی دیدارهای عراق در مرحله انتخابی جام جهانی روسیه را برعهده داشته باشد که در نهایت این موضوع محقق نشده و ثانیه شماری برای افتتاح آن همچنان ادامه دارد.

استادیوم امام رضا (ع) مشهد

استادیوم امام رضا (ع) مشهد

استادیوم امام رضا (ع) مشهد

استادیوم امام رضا (ع) مشهد

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01155584.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها