۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲ مهر ۱۳۹۴
  • کد خبر :20588
  • بدون دیدگاه

تصاویر جالب از دوران نوجوانی”مهدی طارمی”دانش‌آموزی در تیم ایران

به گزارش “تالار خبر” او در سن ۱۷ سالگی بازیکن تیم شاهین بوشهر در لیگ برتر بود و در چند بازی توسط مربیان وقت شاهین به بازی گرفته شد اما…

به گزارش “تالار خبر” او در سن ۱۷ سالگی بازیکن تیم شاهین بوشهر در لیگ برتر بود و در چند بازی توسط مربیان وقت شاهین به بازی گرفته شد اما چندان در امر گلزنی موفق نبود. به نظر می رسد او تنها یک گل برای تیم شاهین زده است.
مهدی طارمی عصو تیم ملی دانش آموزی کشور بود و نه گل برای تیم ایران در ترکیه به ثمر رساند که منجر به کسب مقام برای ایران شد. با این حال او هر گاه به تیم های ملی پایه دعوت می شد خط می خورد. طارمی بعد از برتن کردن پیراهن ایرانجوان توسط علیرضا منصوریان به تیم ملی امید دعوت شد و بعد از آن علی دایی به توصیه یکی از دوستان خود بازی مهدی طارمی را دید و از او خواست که پرسپولیسی شود.
جالب اینکه هم اکنون برادر مهدی طارمی در تیم ایرانجوان بازی می کند و پدر او هم مربی این تیم است…

مهدی طارمی

مهدی طارمی

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01041162.jpg

مهدی طارمی

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01041165.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01041161.jpg


در همین زمینه بخوانید :

مهدی طارمی در راه پیام صادقیان/حواست را جمع کن پسر!

مهدی طارمی و یک رفتار بچگانه در بازی با ملوان.بازیکنی که وقتی آمد قبل از اینکه با گل هایش و فوتبال زیبایی که بازی می کرد قلب هواداران را تسخیر کند، همه را با اخلاق و رفتار خاص خودش عاشق کرد.پسری آرام،سر به زیر  که حتی خجالت می کشید با رسانه ها مصاحبه کند. همیشه سرش پایین بود و مدام لبخندی ملیح می زد.آن زمان هم آرزویش این بود که به دور از حاشیه، فوتبال بازی کند،گل بزند،به تیم ملی برسد و جای خیلی از بزرگان در فوتبال ایران را پر کند.اما فاصله آن طارمی با طارمی ای که این فصل پرخاش می کند،مدام از زمین اخراج می شود و دارد راه پیام صادقیان را می رود خیلی زیاد است.

در این که مهدی طارمی بازیکن خوبی است هیچ شکی وجود ندارد،همان طور که پیام صادقیان بازیکن خوبی بود.اما بد نیست دوستان طارمی،آنهایی که به او مشاوره می دهند یا کسی که مهدی حرفش را می خواند به او یک چیز را گوشزد کنند.اینکه او نگاهی به عقب بیاندازد و ببیند پس از انجام آن رفتار ناهنجار در بازی با نماینده عربستان در لیگ قهرمانان آسیا،مهدی چند بار کارت زرد گرفته و چند بار از زمین اخراج شده است؟ مهدی چند بار پرخاش کرده و چند بار با حالت عصبی زمین بازی را ترک کرده است؟

باید گفت هر چه زمان به جلو می رود رفتارهای عصبی طارمی بیشتر هم می شود.اگر در بازی با ملوان و پس از اخراج از زمین پرسپولیس نتیجه بازی را واگذار می کرد چه کسی پاسخگو بود؟دلیلی ندارد که وقتی تیم یک بر صفر بازی را برده و در موقعیت حمله قرار دارد آن خطای بچگانه روی دروازه بان حریف انجام شود آن هم با آگاهی از اینکه چند دقیقه قبل داور یک کارت زرد را به او نشان داده است.اعتراض به داوری همیشه هست و درست یا غلط باید گفت که از ابتدای لیگ تا اینجای کار چند خطای پنالتی روی طارمی گرفته شده است.بازیکنی که به تیم ملی هم رسیده است و باید گفت که ادامه دادن این مسیر بیشتر از همه به خودش ضربه می زند.طارمی اگر مراقب رفتارهایش نباشد جای پایش در جای پای پیام صادقیان سفت می شود و شاید سرنوشتی برایش رقم بخورد که خوشایند او و فوتبال ایران نباشد.

پرسپولیس و تیم ملی متکی به یک بازیکن نیست و شکی وجود ندارد همانطور که طارمی و امثال طارمی جای های خالی را پر کردند بازیکنان دیگری هم هستند که جانشین او و دیگر بازیکنان شوند اما نکته اینجاست که خود طارمی حیف می شود.او کم بازیکنی نیست و اگر قدر خودش را بداند شاید در آینده جای خالی بازیکنانی بزرگی را در فوتبال ایران پر کند که سالهاست حسرت داشتن آنها بر دل فوتبال مانده است.بازیکنانی مثل علی دایی،خداداد و ….

مرتضی رضایی – خبرآنلاین

 

 مصاحبه جالب و دیدنی مهدی طارمی در برنامه خندوانه

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها