۳۰ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ دی ۱۳۹۳
  • کد خبر :3830
  • بدون دیدگاه

تجهیزات کامل جراحی تروریست ها

تصاویر تجهیرات کامل پزشکی دکترهای داعش

 تکفیری های داعش امروز تصاویری از مناطق تحت سلطه خود منتشر کردند که در آنها، برای نخستین بار پزشکان داعش نیز دیده می شوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه…

 تکفیری های داعش امروز تصاویری از مناطق تحت سلطه خود منتشر کردند که در آنها، برای نخستین بار پزشکان داعش نیز دیده می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پس از گذشت دو سال از تسلط تکفیری ها بر برخی مناطق سوریه، اهالی این شهرها که زمانی در اثر فریب و خیانت برخی سیاستمداران سوری با اشتیاق و یا از روی ناچاری پذیرای تکفیری ها شدند، اکنون پشیمان شده و تلاش می کنند این اراذل و اوباش چچنی، قفقازی، استرالیایی، عربی، امریکایی و انگلیسی را از خانه های خود بیرون کنند.

به همین علت، تکفیری ها با برپایی نمایش های هشدار دهنده و ایجاد رعب و وحشت، تلاش می کنند مانع از هرگونه اقدام یا اعتراض میزبانان خود شوند.

دیروز در شهرهای شمال حلب، تکفیری ها دو نفر را به جرم اختلاس به صلیب کشیدند و امروز نیز، دست های یک جوان سوری را به جرم دزدی قطع کردند.

داعش که در هفته های اخیر پوست اندازی کرده، این بار تصاویر خونبار قربانی اش را منتشر نکرد و حتی از یک تیم پزشکی برای اجرای دقیق حکم استفاده کرد.

در آخرین عکس، توضیح داده شده که تیم پزشکی، قبل از اجرای حکم مشغول بازبینی لوازم است.

تجهیزات و لوازم تیم پزشکی داعش عبارت است از یک پارچه سفید، مقداری طناب و دو عدد ساتور نو و تمیز!

 

تصاویر تجهیرات کامل پزشکی دکترهای داعش

تصاویر تجهیرات کامل پزشکی دکترهای داعش

پزشکان داعش

پزشکان داعش

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها
  1. AHMAD نوشته است:

    داستان قشنگی بود ولی اگه از کاراکتر فضایی ها هم استفاده میشد خعلی عالی میشد