۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳۰ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50910
  • بدون دیدگاه

استقبال همسر بهداد سلیمی از شوهرش در فرودگاه

تصاویر دیدار بهداد سلیمی با همسر و دخترش در پس از بازگشت کاروان وزنه برداری از مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶

تصاویر دیدار بهداد سلیمی با همسر و دخترش در پس از بازگشت کاروان وزنه برداری از مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶

بهداد سلیمی و همسرش پس از بازگشت از ریو

بهداد سلیمی و همسرش پس از بازگشت از ریو


در همین زمینه بخوانید :

بهداد سلیمی : شرمنده مردم شدم

دارنده مدال طلای المپیک لندن  در بدو ورود به ایران از قدرشناسی مردم و حمایت وزارت ورزش و جوانان تقدیر کرد و گفت:  مردم برای من سنگ تمام گذاشتند و از حضور پر مهر آنها در مراسم استقبال خوشحالم، خیلی زحمت کشیدند. آنها به من انرژی دادند و در شرایط سخت به من روحیه بخشیدند از مهر و محبت آنها بسیار ممنونم.

وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران که با ناداوری، حقش در بازی های المپیک ریو تضییع شد، با بیان اینکه “شرمنده مردم شدم “ادامه داد: همه چیز مشخص بود و همه دنیا دیدند در دسته فوق سنگین چگونه حق من تضییع شد ، در هر حال چند روزی استراحت می کنم تا بتوانم برای آینده تصمیم خوبی بگیرم. دکتر گودرزی همه جوره ما را حمایت کرد، دستشان درد نکند.

این وزنه بردار افتخار آفرین، هم چنین با اشاره به پرداخت پاداش برابر مدال طلا به او که از سوی وزیر ورزش و جوانان اعلام شده است، گفت: دستشان درد نکند ، وزیر ورزش و جوانان لطف کردند خودم را لایق این همه لطف نمی دانستم ولی دستشان درد نکند.

بهداد سلیمی در پایان صحبت هایش به این نکته هم اشاره کرد: از وقتی آقای مرادی سکاندار وزنه برداری شدند این رشته را به خوبی با مدیریت خود اداره کرده اند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها