۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۵ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55994
  • بدون دیدگاه

تازه ترین تصاویر از وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز

چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز تقریبا آماده برگزاری مسابقات شده است.

به گزارش “تالار خبر”، عملیات بازسازی و ترمیم چمن ورزشگاه یادگار تبریز پس از حدود ۵ ماه تقریبا به پایان رسیده اما به نظر می رسد هنوز هم چمن این ورزشگاه شرایط مناسبی ندارد.

این در حالی است که هنوز راهروهای منتهی به ورزشگاه نقص هایی دارد و با وجود آماده شدن چمن باید برخی امور اجرایی دیگر نیز صورت بگیرد تا ورزشگاه برای دیدار تراکتور- صبا آماده شود.

تصاویر از وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز

تصاویر از وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز

تصاویر از وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز


در همین زمینه بخوانید :

دردسر جدید برای تراکتورسازی

با آماده شدن چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان اجاره بهای ۳۰ میلیون تومانی را برای هر مسابقه در نظر گرفتند. بر اساس اعلام جمشید نظمی، مدیرکل تربیت بدنی استان آذربایجان شرقی تمام تیم هایی که بخواهند بازی هایشان در یادگار برگزار شود، باید برای هر بازی مبلغ ۳۰ میلیون تومان پرداخت کنند.

این موضوع شامل تراکتورسازی نیز می شود که با توجه به مشکلات مالی موجود در باشگاه پرداخت این مبلغ تا پایان فصل برای تیم اول شهر تبریز کمی سنگین به نظر می رسد.

تراکتورسازی تا پایان فصل در لیگ برتر ۸ مسابقه خانگی در لیگ برتر دارد که بر این اساس باید مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان به عنوان اجاره بهای یادگار بپردازد.

قرار است جلسه ای با حضور مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی و مدیرکل تربیت بدنی استان آذربایجان برگزار و در این باره بحث و تبادل نظر شود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها
  1. Ali نوشته است:

    درکل با همتی مضعف چنان گندی زدید به این استادیوم وپول بیت المال که توکتاب گینس باید ثبت بشه این کارتون .البته حقم دارید چونکه به هیشکی نباید پاسخگوباشید