۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :11884
  • بدون دیدگاه

تصاویر از شعبه جدید نیو حجاب سوئیس در تهران

اولین شعبه فروشگاه “نیو حجاب” در تهران و در مجتمع بام برند با حضور هنرمندان محبوب کشور آغاز به کار گرد که در زیر می توانید تصاویر آن را مشاهده…

اولین شعبه فروشگاه “نیو حجاب” در تهران و در مجتمع بام برند با حضور هنرمندان محبوب کشور آغاز به کار گرد که در زیر می توانید تصاویر آن را مشاهده نمایید .

برند New Hejab در ژانویه سال ۲۰۱۱ در کشور سوئیس به ثبت رسیده و کار خود را با فروش آنلاین مانتو و لباس های اسلامی برای بانوان مسلمان اروپا و آمریکا آغاز کرد، در میان فرهنگ ها و پوشش های متفاوت با استقبال بی نظیری مواجه شد که منجر به حضور در نمایشگاه های متعدد مد و فشن و CatWalk های اسلامی در کشورهای مختلف از جمله سوئیس و انگلیس و کانادا شد، به دلیل نوع فعالیت، این برند مورد توجه خبرنگاران و رسانه های بین المللی بوده و بارها گزارش و عکس های آن در مجلات مختلف بین المللی از جمله Islamische Zeitung  و Limmattaler Zeitung ( Swiss) وTinsel Tokio, Heise و …. چاپ شده است .

این برند قصد دارد تا در روز جمعه ۸ خرداد ماه اولین شعبه خود در تهران را، با حضور علاقمندان و جمعی از هنرمندان مطرح کشور در مجتمع بام برند سنتر افتتاح کند.

پیش بینی شود افتتاح این فروشگاه با استقبال خوبی رو به رو گردد.
اولین شعبه نیو حجاب سوئیس در بام برند سنتر تهران و با حضور هنرمندان افتتاح خواهد شد.

شایان ذکر است  که مجتمع برند سنتر تهران در زمینی به مساحت ۱۱۴۴ متر مربع در خیابان فرمانیه روبروی باشگاه فرمانیه واقع گردیده است.

تصاویر از شعبه جدید "نیو حجاب سوئیس" در تهران

http://www.uc.niksalehi.com/up3/images/896y6x7op4d97fhb9d0u.jpg

http://www.uc.niksalehi.com/up3/images/sf5qfmuteiquk3rfmpw.jpg

http://www.uc.niksalehi.com/up3/images/7ouxm4cvckoxhqas0c1x.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها