۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۰ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47961
  • بدون دیدگاه

تصاویر اجساد متلاششی شده داعش در موصل(+۱۸)

در عملیات کمین رزمندگان ارتش عراق علیه کاروان تروریست های تکفیری – بعثی داعش در حاشیه جنوبی استان نینوی این کشور تلفات و خسارات سنگینی به آنها وارد آمده است.

گروه بین الملل مشرق- در عملیات کمین رزمندگان ارتش عراق علیه کاروان تروریست های تکفیری – بعثی داعش در حاشیه جنوبی استان نینوی این کشور تلفات و خسارات سنگینی به آنها وارد آمده است.

بنابر این گزارش، این کمین در مناطق حاشیه ای شهر “شرقاط” واقع در حاشیه جنوب شرقی استان نینوی عراق انجام گرفته که طی آن ۴۰ تروریست داعشی که در قالب کاروانی قصد عزیمت به خطوط تماس با نیروهای عراقی را داشتند هدف قرار گرفته و همگی به هلاکت رسیده اند. در این عملیات مقادیر فراوانی انواع سلاح سبک، نیمه سنگین و سنگین به همراه مهمات مربوطه کشف و ضبط شده است. نیروهای عراقی از دو هفته پیش در حال عزیمت به خطوط مقدم نبرد با تروریستها داعش در محور جنوبی و شرقی شهر موصل می باشند. منابع عراقی از قریب الوقوع بودن عملیات آزادسازی موصل مقر خلافت خودخوانده داعش در این کشور خبر می دهند.

ر

تصاویر اجساد متلاششی شده داعش در موصل(+18)

تصاویر اجساد متلاششی شده داعش در موصل(+18)

تصاویر اجساد متلاششی شده داعش در موصل(+18)

اجساد داعش

اجساد داعش

اجساد داعش

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/4/6/1715395_140.jpg

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/4/6/1715396_500.jpg

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/4/6/1715397_873.jpg

 


در همین زمینه بخوانید :

 آزادسازی حلابسه و البوعلوان در اطراف فلوجه

به گزارش “تالار خبر” به نقل از پایگاه النهرین، ستاد قرارگاه جنگی عراق اعلام کرد: نیروهای لشگر هشتم ارتش مناطق الحلابسه و البوعلوان را آزاد کردند و پرچم عراق را بر بالای ساختمان های آن نصب کردند.نیروها به کرانه باختری رود فرات و پل قدیم و جدید فلوجه رسیده اند و تلفات و خسارات سنگینی به داعش وارد کرده اند.

از سوی اسماعیل المحلاوی فرمانده عملیات الانبار قبلا گفت: نیروهای امنیتی با حمایت نیروی هوایی موفق به تسلط بر بخش اعظم مناطق الحلابسه و البوعلوان در غرب فلوجه شده اند.

وی از درهم شکستن استحکامات داعش خبر داد و افزود: نیروها کنترل اوضاع را در اختیار دارند اما به سبب توفان شن در شهرهای مختلف الانبار و کم بودن دید، پاکسازی دو منطقه صورت نگرفته است.

المحلاوی تاکید کرد: تروریستهای داعش اقدام به بمبگذاری جاده های منتهی به این دو منطقه کرده اند و دهها بمب در داخل ساختمان های دولتی و منازل غیرنظامیان قرار داده اند.

در همین حال در شرقاط در استان صلاح الدین عراق نیز منابع وابسته به نهاد مبارزه با تروریسم عراق از تسلط این نیروها بر مجتمع مسکونی در ورودی شرقاط و فرار داعشی ها خبر دادند و افزودند: تکفیری ها به سوی موصل می گریزند.

منبع: مهر

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها