۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۰ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49680
  • بدون دیدگاه

تصاویری از آموزش های نظامی کودکان توسط داعش

در حال حاضر یکی از نگرانی‌های بزرگ، کودکان تروریست‌های خارجی هستند که همراه والدین‌شان در سرزمین‌های تحت تصرف داعش زندگی می‌کنند.

دست کم ۵۰ کودک انگلیسی که در میان تروریست‌های داعش زندگی می‌کنند، توسط آنها به عنوان نسل بعدی تروریست‌ها مورد آموزش قرار می‌گیرند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه ایندیپندنت، براساس تحقیقات انجام شده توسط بنیاد کویلیام، در طول سال جاری میلادی نزدیک به ۵۰ کودک انگلیسی در میان نیروهای داعش بزرگ شده‌اند که آینده این کودکان نیاز به توجه جدی جامعه بین‌الملل دارد.

در حال حاضر ۳۱ هزار زن در خلیفه خود خوانده داعش حامله هستند، تاکنون هیچ گونه پژوهشی انجام نشده است که در صورت بازگشت این کودکان به انگلیس، چه سرنوشتی در انتظار آنهاست. داعش از این کودکان در ویدئوهای خود استفاده می‌کند تا نشان دهد ایدئولوژی داعش در میان جوانان رشد یافته است.

همچنین براساس گزارش سالانه آژانس پلیس اروپا (یوروپل)، به میزان قابل توجهی درصد زنان خارجی که به عراق و سوریه سفر می‌کنند افزایش یافته است. بسیاری از این زنان بلافاصله پس از ورود به این کشورها ازدواج می‌کنند، برخی نیز به صورت آنلاین پیش از سفر ازدواج کرده و تنها برای داشتن فرزند سفر می‌کنند.

به نوشته این گزارش، در حال حاضر یکی از نگرانی‌های بزرگ، کودکان تروریست‌های خارجی هستند که همراه والدین‌شان در سرزمین‌های تحت تصرف داعش زندگی می‌کنند.

یک سوم از این کودکان متعلق به زنان آلمانی هستند که کودکان خود را در سوریه و عراق به دنیا آورده‌اند.

این کودکان در آموزش‌های خود تیراندازی، مهارت‌های نظامی و استفاده از تسلیحات نظامی را آموزش می‌بینند.

تصاویری از آموزش های نظامی کودکان توسط داعش

تصاویری از آموزش های نظامی کودکان توسط داعش

تصاویری از آموزش های نظامی کودکان توسط داعش

http://www.asriran.com/files/fa/news/1395/5/10/609605_342.jpg

 


در همین زمینه بخوانید :

 اعدام ۲۶ غیرنظامی در منبج توسط داعش

همزمان با پیشروی شبه نظامیان چندملیتی مورد حمایت آمریکا در محورهای جنوبی و شرقی شهر منبج واقع در شمال استان حلب سوریه منابع میدانی از اعدام ۲۶ غیرنظامی توسط تروریستها خبر داده اند.

بنابر این گزارش، این جنایت روز گذشته در جریان هجوم معکوس داعش علیه مواضع شبه نظامیان کرد مورد حمایت آمریکا در اطراف شهر منبج صورت گرفت که طی آن کنترل روستای “آلبویر” بدست تروریستهای تکفیری افتاده است. نیروهای داعش پس از حمله به این روستا و فرار شبه نظامیان کرد از آن اقدام به دستگیری ۲۶ تن از ساکنین آن و اعدام فوری آنها در میدان مرکزی این روستا کرده اند.

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/5/10/1773368_951.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها