۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۴ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53963
  • بدون دیدگاه

۸ کشته و زخمی در تصادف ۴۰۵ و پارس در جاده ملایر+تصاویر

تصادف مرگبار پژو پارس با پژو ۴۰۵ در محور ملایر به اراک ۱ کشته و ۷ زخمی بر جای گذاشت.

تالار خبر – تصادف مرگبار خودروی پژو پارس با خودروی پژو ۴۰۵ در جاده ملایر به اراک باعث کشته شدن ۱ نفر و مصدوم شدن ۷ نفر شد.

تصادف 405 و پارس در جاده ملایر

تصادف 405 و پارس در جاده ملایر

تصادف 405 و پارس در جاده ملایر


تصادف مرگبار طی ۲۴ ساعت گذشته در کشور (۱۴ مهرماه)

واژگونی دلخراش پژو ۴۰۵ در جاده تربت حیدریه جان سه نفر را گرفت

سعید برات زاده مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با اعلام این خبر اظهار داشت : بامداد امروز (چهارشنبه ) و در ساعت ۵:۲۶ گزارش واژگونی پژو ۴۰۵ در محور تربت حیدریه به مشهد واقع در کیلومتر ۳۴ تربت حیدریه به اطلاع مرکز ارتباطات اورژانس رسید.

وی تصریح کرد :  در این حادثه دو آقا ( حدودا ۲۷ و ۳۰ ساله ) و یک کودک (۸ ساله ) که به شدت آسیب دیده بودند جان خود را از دست دادند.

 

 ۴ عضو یک خانواده در حادثه رانندگی در زنجان جان باختند

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: این حادثه ساعت ۸:۳۶ دقیقه چهارشنبه به اورژانس اعلام و آمبولانس اعزامی از مرکز اورژانس شهرستان ماهنشان نیز پس از ۶ دقیقه در محل حاضر شد.
وی اظهار کرد: سرنشینان خودرو پراید که یک مرد ۳۶ ساله (راننده)، زن ۳۴ ساله و ۲ دختر ۱۳ ساله و یک ساله بودند قبل از رسیدن اورژانس بر اثر صدمات وارده جان باختند و راننده خودرو رونیز نیز پس از اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان رازی ماهنشان منتقل شد.
مرادی محل وقوع تصادف را حدود ۱۵ کیلومتری شهر ماهنشان روبروی شهرک صنعتی خلج ذکر کرد و افزود: راننده خودروی رونیز از نواحی مختلف بدن از جمله سر، صورت و گردن دچار صدمه و جراحات شده بود.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان نیز گفت: این حادثه به علت تجاوز به چپ خودرو پراید اتفاق افتاد که شدت برخورد به حدی بود که هر چهار سرنشین این خودرو جان خود را در همان لحظات نخست از دست دادند.
سرهنگ علی اصغرشیرمحمدی افزود: در این حادثه که در نزدیک روستای خلج در شهرستان ماهنشان و در برخورد رخ به رخ با خودرو رونیز اتفاق افتاده بود راننده این خودرو نیز به علت صدمات و جراحات با استفاده از آمبولانس به بیمارستان ماهنشان منتقل شد.
به گزارش ایرنا، طی روزهای یکم و دوم مهر جاری پنج نفر، چهارم مهر چهار نفر و هفتم مهر نیز چهار نفر، ۹ مهر دو نفر، ۱۲ مهر یک نفر و ۱۳ مهر نیز یک نفر در مسیرهای ارتباطی مختلف زنجان بر اثر وقوع حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند که با حادثه اتفاق افتاده امروز در جاده ماهنشان مجموع تلفات انسانی جاده ای این استان از ابتدای ماه جاری تاکنون به ۲۱ نفر رسید.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها