۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۹ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49596
  • بدون دیدگاه

تصادف خونین پژو با وانت در منطقه قرمرض نکا+تصاویر

تصادف شدید دو خودوری سواری در نکا ۷ نفر از اعضای دو خانواده را روانه بیمارستان کرد.

دو خودروی سواری عصر امروز در منطقه تفریحی قرمرض نکا از رو به رو به شدت با یکدیگر برخورد کردند که در جریان این حادثه ۷ نفر از سرنشینان دو خودرو زخمی و روانه بیمارستان شدند.

۵ سرنشین خودروی پژو اعضای یک خانواده به نام های تقی سمنانی نژاد ۶۷ساله، صفیه محمدنژاد۵۵ساله، نعمت سمنانی نژاد ۲۸ ساله، نرگس سمنانی نژاد ۲۵ ساله و خدیجه نظری ۷۸ ساله بودند که به بیمارستان امام حسین(ع) نکا انتقال یافتند.

دو سرنشین خودروی وانت نیز به نام های اسماعیل مسلمی ۳۰ساله و خدیجه شفیعی ۲۰ ساله نیز زخمی و در همین بیمارستان بستری شدند.

به گفته شاهدان حادثه، شدت برخورد به گونه ای بود که مصدومان حادثه از خودروها به بیرون پرت شدند.

با حضور به موقع مردمی و اطلاع به اورژانس، دو خودروی آمبولانس به سرعت در محل حادثه حاضر شدند و مصدومان این تصادف را به بیمارستان‌های نکا انتقال دادند.

حال یک مصدوم وخیم گزارش شده است.

تصادف خونین پژو با وانت در منطقه قرمرض نکا+تصاویر

تصادف خونین پژو با وانت در منطقه قرمرض نکا+تصاویر

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/7/4908701_979.jpg

تصادف خونین پژو با وانت در منطقه قرمرض نکا+تصاویر

تصادف خونین پژو با وانت در منطقه قرمرض نکا+تصاویر

 


در همین زمینه بخوانید :

۳ کشته و مصدوم در واژگونی وانت پیکان

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت : ساعت ۱۶:۵۲ امروز حادثه واژگونی وانت پیکان در کیلومتر ۵ جاده سرایان-کریمو به مرکز پیام اورژانس سرایان اعلام و بلافاصله آمبولانس های اورژانس ۱۱۵ سرایان،آیسک و هلال احمر سرایان به محل حادثه اعزام شدند .

دکتر دلخروشان افزود: متاسفانه قبل از رسیدن کارشناسان اورژانس یکی از سرنشینان وانت که خانمی ۷۵ ساله بود به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده بود و ۲ مصدوم حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی منتقل بیمارستان امام علی(ع) سرایان شدند و وضعیت عمومی مصدومین مطلوب می باشد.

دکتر دلخروشان از رانندگان وسایل نقلیه خواست در صورت بروز تصادف ضمن حفظ خونسردی با شماره ۱۱۵ تماس گرفته، به سوالات کارشناس اپراتوری به دقت پاسخ داده ، به توصیه‌های ارائه شده عمل نمایند و در صورتی که خطر آتش سوزی، انفجار خودرو و نشت بنزین وجود ندارد، تا زمان رسیدن نیروهای تخصصی بیمار را جهت پیشگیری از صدمان بیشتر جابجا نکنند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها