۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49802
  • بدون دیدگاه

مرگ خانواده ۶ نفره در تصادف پژو با تریلر در جاده شهر رضا+تصاویر

سخنگوی سازمان امدادونجات از برخورد خونین تریلر و پژو ۴۰۵ با ۶ کشته خبر داد.

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: تصادف تریلر و پژو در جاده شهر رضا استان اصفهان ۷ کشته داشت.

غفور راستین گفت: ۴۰ دقیقه بامداد امروز گزارشی مبنی بر تصادف یک خودرو سواری با تریلر در محور شهرضا مبارکه مقابل روستای لاریچه به مرکز فوریت‌های اورژانس ارسال شد.

وی با اشاره به تصادف خودروی پژو با تریلر که ۴۰ دقیقه بامداد امروز در محور شهرضا – مبارکه مقابل روستای لاریچه رخ داد، اظهار کرد: در آمار ابتدایی یک زن، ۲ مرد و ۲ کودک جزو جان‌باختگان این سانحه بودند و یک کودک نیز مصدوم شده بود.

وی افزود: متأسفانه کودک مصدوم شده که به بیمارستان امیرالمؤمنین شهرضا منتقل شد نیز به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داد.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی اصفهان ادامه داد: آمار اولیه از تعداد سرنشینان خودرو ۶ نفر بود اما با برش قطعات خودرو و خارج کردن سرنشینان، مشخص شد یک کودک یک ساله نیز سرنشین خودرو بوده که او نیز فوت می‌کند.

راستین با بیان اینکه تشخیص جنسیت جان‌باختگان به دلیل شدت برخورد مشکل بوده است تأکید کرد: شدت تصادف به حدی بوده که کودک یک‌ساله در بیان آهن‌پاره‌ها محبوس شده بود.

 تصادف پژو با تریلر در جاده شهر رضا


در همین زمینه بخوانید:

تصادف مرگبار سیتروئن به کامیون در لاهیجان

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان گفت: بر اساس گزارش مسئول پایگاه لاهیجان برخورد سیتروئن به کامیون در لاهیجان منجر به فوت جوانی ۲۰ ساله و مصدومیت ۳ تن شد.

آمنه اخلاقی افزود: این حادثه در لاهیجان به اپراتوری فوریتهای پزشکی گیلان اعلام شد ، که پایگاه فوریتهای پزشکی نزدیک به محل حادثه، بلافاصله از لاهیجان به محل حادثه اعزام شدند

وی گفت: تکنسینهای اورژانس ۱۱۵, با بررسی صحنه و شرایط مصدومین، سریعا شروع به ارائه خدمات فوریتهای پزشکی به مصدومین حادثه شدند

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان گفت: متاسفانه آقایی حدودا ۲۰ ساله به علت شدت جراحات وارده در دم فوت نموده بود.۳ سرنشین سیتروئن که خانمی ۳۰ساله ، پسری ۹ ساله و دختری ۱۰ ساله بودند دچار مصدومیت شده بودند سریعا به بیمارستان ۲۲ آبان لاهیجان انتقال داده شدند. راننده خودرو مصدوم نشد

لازم به ذکر است رها سازی جوان فوت شده از خودرو توسط نیروهای هلال احمر انجام شد و تحویل نیروی انتظامی داده شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها