۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۴ فروردین ۱۳۹۵
  • کد خبر :42858
  • بدون دیدگاه

تصادف مرگبار پراید و کامیون وولو در جاده هراز+عکس

تصادف یک دستگاه خوردوی پراید و کامیون ولوو صبح امروز و در ساعت ۷:۱۰ در منطقه نارنجستان جاده هراز سبب کشته و زخمی شدن دو سرنشین پراید شد.

مدیر عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل گفت: صبح امروز یک خودروی ولوو با پراید در جاده هراز برخورد کرد که یک کشته برجای گذاشت.

بهزاد نعمتی در گفت‌وگو با (ایسنا)، منطقه مازندران، با اشاره به اینکه ساعت ۷:۰۹ صبح روز ۲۳ فروردین بعد از تماس با سامانه ۱۲۵ ، سازمان نیروهای امدادی و اطفایی به محل حادثه اعزام شدند، اظهار کرد: در این عملیات که در محور هراز بعد از نارنجستان به سمت تهران اتفاق افتاد یک کامیون ولوو با یک خودروی پراید برخورد کرد و متاسفانه یک فوتی و یک مصدوم بر جای گذاشت.

نعمتی با اشاره به اعزام سریع ۳ تیم امدادی و اطفائی به همراه ۷ مامور آتش نشانی به محل حادثه افزود: ابتدا بعد از ایمن سازی محیط، مصدوم جهت مداوا تحویل نیروهای اورژانس ۱۱۵ و فرد فوت شده جهت انتقال به سردخانه تحویل نیروهای سازمان آرامستان شهرداری آمل شد.

وی همچنین از وقوع حریق یک خودروی نیسان در محور هراز بعد از کلانتری شماره ۱۲ خبر داد و عنوان کرد: دو خودروی سنگین اطفائی به همراه ۶ مامور آتش نشان به محل حادثه اعزام شدند. این حادثه خوشبختانه مصدومی به همراه نداشته و خسارتی به خودرو وارد شد که با سرعت عمل نیروهای عملیاتی سازمان از گسترش و افزایش خسارت جلوگیری شد.

تصادف مرگبار پراید و کامیون وولو در جاده هراز

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها