۷ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :54933
  • بدون دیدگاه

تصادف مرگبار پراید و اتوبوس در بزرگراه آسیایی مشهد+تصاویر

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: در پی برخورد خودرو پراید با یک دستگاه اتوبوس متوقف شده در حاشیه جاده مشهد به چناران ۲ نفر کشته و۲ نفر زخمی شدند .

تالار خبر – سانحه رانندگی در بزرگراه آسیایی چهار کشته و مصدوم بر جای گذاشت.

تصادف مرگبار پراید و اتوبوس در بزرگراه آسیایی مشهد

آتشپاد سوم ” مهدی رضایی ” روز جمعه در تشریح جزییات این خبر افزود: مقارن ساعت ۱۴:۴۱ بعدازظهر امروز با اعلام بروز این سانحه رانندگی به سامانه تلفنی ۱۲۵، بلادرنگ تیم امداد و نجات و پیشگیری از حریق سه ایستگاه شماره ۷،۳۶و ۳۵ به محل حادثه واقع در بزرگراه آزادی،  بین آزادی ۱۱۷ و ۱۱۹ عزیمت نمودند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران آتش نشانی در محل مشخص شد یک دستگاه سواری پراید در هنگام حرکت به علت نامعلومی که توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی می باشد،  با شدت با اتوبوس پارک شده در حاشیه بزرگراه برخورد کرده بود.

به گفته آتشپاد سوم رضایی به دنبال بروز این حادثه چهار سرنشین سواری پراید در داخل خودرو محبوس ومصدوم شدند، که متاسفانه دو تن آنها در دم جان باختند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد با اشاره به عملیات پیشگیرانه و رها سازی محبوسین حادثه توسط ماموران آتش‌نشانی،  خاطرنشان کرد: مصدومین پس عملیات رها سازی جهت انتقال به مراکز تحویل تکنسینهای اورژانس حاضر در محل داده شدند.

آتشپاد سوم رضایی در پایان ضمن تاکید بر انتقال اجساد دو متوفی این حادثه به پزشکی قانونی، گفت: ماموران آتش‌نشانی پس از انجام اقدامات ایمنی لازم با تحویل محل به عوامل انتظامی به ایستگاه های خود بازگشتند.

تصادف مرگبار پراید و اتوبوس در بزرگراه آسیایی مشهد

تصادف مرگبار پراید و اتوبوس در بزرگراه آسیایی مشهد

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها