۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۷ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50096
  • بدون دیدگاه

تصادف مرگبار پراید با اتوبوس در بلوار چمران شیراز+تصاویر

برخورد دو دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه اتوبوس در بلوار چمران شهر شیراز باعث آتش گرفتن یکی از خودروهای سواری پراید شد.

برخورد دو دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه اتوبوس در بلوار چمران شهر شیراز باعث آتش گرفتن یکی از خودروهای سواری پراید شد. به گفته شهروندخبرنگار ما متأسفانه دو نوجوان در این حادثه جان خود را از دست دادند.

تصادف مرگبار پراید با اتوبوس در بلوار چمران شیراز+تصاویر

تصادف مرگبار پراید با اتوبوس در بلوار چمران شیراز+تصاویر

تصادف مرگبار پراید با اتوبوس در بلوار چمران شیراز+تصاویر

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/16/4950118_819.jpg

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/16/4950119_554.jpg

 


در همین زمینه بخوانید :

کودک بی گناه قربانی سهل انگاری والدین

واژگونی یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ و برخورد آن با خانواده مستقر در حاشیه راه منجر به مرگ کودک یک ساله در محور کلاچای به چابکسر شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان با اعلام این خبر گفت: یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ که در محور کلاچای به چابکسر در حال تردد بود به علت توجه نکردن به مسیر ، با نیوجرسی میانه راه برخورد و در حالی که راننده هیچ گونه کنترلی بر وسیله نقلیه خود نداشت به سمت حاشیه راه واژگون و با کودک یک ساله ای که به همراه والدین خود در حاشیه راه اسکان یافته بود ، برخورد کرد.

سرهنگ مهیار رستگار با بیان اینکه بر اثر این برخورد ، کودک به شدت مجروح و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد، افزود: والدین این کودک هیچگونه صدمه جانی ندیدند و از این حادثه جان سالم به در بردند.

وی ضمن ابراز تأسف از بروز این حادثه و مرگ کودک یک ساله در این تصادف با اشاره به ماده ۴ قانون ایمنی راه ها که توقف در حاشیه آزاد راه‌ها مطلقا ممنوع است و همچنین در بزرگراه ها و جاده ها می تواند حادثه آفرین باشد، تصریح کرد: بعضی از هموطنان با سهل انگاری و بی فکری آشکار ، جان عزیزان خود را به سادگی به خطر انداخته و آنان را به کام مرگ می فرستند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها