۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49760
  • بدون دیدگاه

تصادف شدید کیا سراتو در بلوار اندیشه مشهد+تصاویر

یک دستگاه خودروی سراتو به علت سرعت زیاد و عدم توجه به جلو با تیر چراغ برق در بزرگراه اندیشه مشهد تصادف کرد.

یک دستگاه خودروی سراتو به علت سرعت زیاد و عدم توجه به جلو با تیر چراغ برق در بزرگراه اندیشه شهر مشهد تصادف کرده و راننده به شدت مصدوم شده است.

تصادف شدید کیا سراتو در بلوار اندیشه مشهد+تصاویر

تصادف شدید کیا سراتو در بلوار اندیشه مشهد+تصاویر

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/11/4923640_615.jpg

 


در همین زمینه بخوانید :

واژگونی خودرو ۲ کشته و ۹ مجروح برجای گذاشت

جانشین فرمانده انتظامی جیرفت از واژگونی یک دستگاه وانت مزدا در محور روستایی اسفندقه – رابر خبر داد و گفت: در این حادثه دو نفر فوت کردند و ۹ نفر مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان، نبی‌الله میرافضلی اظهار داشت: روز گذشته وقوع یک فقره واژگونی در محور فرعی اسفندقه – رابر به پلیس اطلاع داده شد که با حضور ماموران در صحنه مشخص شد یک دستگاه وانت مزدا حامل اتباع بیگانه از مسیر اصلی خارج و واژگون شده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه دلخراش دو نفر از سرنشینان خودرو در دم جان باختند، اذعان داشت: راننده خودرو و هشت نفر از سرنشینان که از اتباع بیگانه غیرمجاز بودند مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

میرافضلی با اشاره به ورود غیرمجاز اتباع بیگانه از مرزهای شرقی کشور و قاچاق آنها توسط افراد سودجو در منطقه افزود: سوار کردن بیش از ظرفیت مسافر در خودرو و سرعت غیرمجاز و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو در جاده‌های فرعی و کوهستانی سبب بروز اینگونه حوادث می‌شود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها