۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51188
  • بدون دیدگاه

تصادف شاخ‌به‌شاخ موتور با کامیون در جاده نکا+تصاویر

در حادثه برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با یک کامیون در جاده هزارجریب نکا، متاسفانه شدت جراحات وارده منجر به مرگ موتورسوار شد.

به گزارش “تالار خبر” به نقل از پیک نکا، بعدازظهر دیروز(دوشنبه) در اثر برخورد مستقیم یک دستگاه موتور سیکلت با کامیون در جاده هزارجریب نکا حد فاصل عبور روستای کوهسارکنده به سمت روستای زرندین عُلیا در اثر شدت تصادف و جراحات وارده منجر به مرگ آنی موتورسوار شد.

بنابر اظهارات شاهدان عینی، این تصادف بصورت ناگهانی و با برخورد در اصطلاح عامیانه شاخ‌به‌شاخ میان موتورسوار و کامیون به وقوع پیوست که منجر به فوت در جای موتورسوار در محل حادثه شد به گونه‌ای که کاری از دست اورژانس نیز برنیامد.

در انتها پس از حضور افسر مربوطه در محل حادثه و کسب اطلاعات دقیق، جسد متوفی به سردخانه منتقل شد و در آخرین ارتباط خبرنگار ما با پلیس راه ساری-میاندرود-نکا جهت اطلاع از دقیق‌ترین ابعاد حادثه، همچنان مأموران راهور این مرکز درحال تدوین کروکی حادثه به سر می‌بردند.

در این تصادف مرحوم حسین.و از اهالی روستای پَجِت منطقه هزارجریب نکا با موتور درحال سپردی کردن مسیر به سمت روستای خود بود که این حادثه برای وی اتفاق افتاد.

درصورت کسب دقیق‌ترین اطلاعات از چرایی و ابعاد حادثه خبر تکمیلی از همین پایگاه خبری اطلاع‌رسانی می‌شود.

شایان ذکر است که جاده پر پیچ‌وخم و کوهستانی هزارجریب نکا یکی از پرحادثه‌ترین مسیرهای استان به شمار می‌آید که حضور موتورسواران در آن بر میزان حادثه‌آفرینی آن می‌افزاید و سالانه منجر به تصادفات بسیار منجر به جراحات و فوت تعدادی از همشهریان و مسافران می‌شود.

تصاویر این حادثه در ادامه قابل مشاهده است.

تصادف شاخ‌به‌شاخ موتور با کامیون در جاده نکا

تصادف شاخ‌به‌شاخ موتور با کامیون در جاده نکا

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/6/2/1814108_401.jpg

تصادف شاخ‌به‌شاخ موتور با کامیون در جاده نکا

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/6/2/1814107_503.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها