۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۵ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54262
  • بدون دیدگاه

۴ کشته و زخمی در تصادف سمند با کامیون در خراسان جنوبی+تصاویر

کشته شدن یک نفر و مجروح شدن ۳ نفر دیگر در در حادثه مرگبار برخورد کامیون با سمند در مانه و سملقان خبر داد.

سید مصطفی مرتضوی “سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر” از برخورد سواری سمند با کامیون در  خراسان شمالی منطقه مانه و سملقان خبر داد.

وی گفت: بر اثر این حادثه که ساعتی قبل رخ داد، یک نفر در دم کشته و ۳ نفر مجروح شدند.

به گفته سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر، امدادگران ۲ نفر از مجروحان را با انجام علیات رهاسازی از میان آهن پاره های سمند، خارج و به مراکز درمانی منتقل کردند.

 تصادف سمند با کامیون در خراسان جنوبی

http://jamejamonline.ir/Media/Image/1395/07/24/636121410549733614.jpg

 تصادف سمند با کامیون در خراسان جنوبی


در همین زمینه بخوانید :

۳۲ فقره تصادف درون شهری در هفته ای که گذشت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از وقوع۳۲ فقره تصادف طی هفته گذشته در معابر درون شهری استان خبر داد .

سرهنگ علیرضا رضایی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت:هفته گذشته دراثر تصادفات دو نفر فوت و ۴۳ نفر مجروح شدند که بیشترین آمار مجروحان مربوط به رانندگان خودروها با ۲۱درصد بوده است .۳۲ فقره تصادفات درون شهری در هفته ای که گذشت

وی علت ۲۸ درصد از مجموع تصادفات را عدم رعایت حق تقدم، ۲۲ درصد عدم توجه به جلو ، تجاوز از سرعت مقرره ۶درصد ،عبوراز چراغ قرمز و تغییر مسیر ناگهانی هر کدام ۳درصد و۳۸درصد را نیز سایر علل دانست و بیشترین ساعت وقوع تصادفات را بین ساعت ۱۸الی ۲۰اعلام کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همچنین از ثبت ۲هزار و ۸۴۹ فقره انواع تخلف رانندگی توسط مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی استان در یک هفته گذشته خبرداد که از این تعداد ۲۷۲ تخلف،حادثه ساز بوده است.

وی افزود :در این مدت تعداد ۱۲۲ دستگاه موتورسیکلت و ۱۰ دستگاه خودرو نیز که دارای تخلفات راهنمایی و رانندگی بوده اند توقیف شده است که از این تعداد ۳۹ راننده به علت نداشتن گواهی نامه وسیله نقلیه آنها توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به دادگاه اعزام شده اند.

سرهنگ رضایی در خاتمه از کنترل تخلفات سرویس های مدارس بصورت ویژه و مستمر در سطح استان خبرداد و گفت:با تخلفات احتمالی بدون اغماض برخورد خواهد شد

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها