۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۳ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55345
  • بدون دیدگاه

تصادف زنجیره ای ۲۰ خودرو در بلوار صد متری مشهد+تصاویر

امروز (پنجشنبه ۱۳ آبان) بیست دستگاه خودرو به صورت زنجیره‌ای در بلوار صد متری مشهد با هم تصادف کرده‌اند که در این حادثه یک نفر مصدوم شده است.

مدیرعامل آتش نشانی مشهد مقدس گفت: امروز (پنجشنبه ۱۳ آبان) بیست دستگاه خودرو به صورت زنجیره ای در بلوار صد متری مشهد با هم تصادف کرده‌اند که در این حادثه یک نفر مصدوم شده است.

آتشپاد حسن جعفری در گفت‌و‌گو با تسنیم اظهار داشت: امروز در حدود ساعت ۵:۲۰ صبح در زیر پل شهید فهمیده به سوی بولوار سپاد، ۲۰ خودرو بصورت زنجیره‌ای با هم تصادف کرده‌اند که در این حادثه یک نفر مصدوم شده است.

وی تصریح کرد: بر اثر طوفان امروز یک اصله درخت در خیابان شیرودی بر روی یک خودور سقوط کرده است.جعفری بیان کرد: نسبت به ایمن‌سازی دیواری در بلوار حکمت، سقوط داربست در بلوار سجاد و سقوط درخت در طوس ۷۵ که احتمال بروز حادثه احتمالی در آنها  ممکن بود اقدام شده است

تصادف زنجیره ای ۲۰ خودرو در بلوار صد متری مشهد

تصادف زنجیره ای ۲۰ خودرو در بلوار صد متری مشهد


درهمین زمینه بخوانید :

یک مصدوم در سانحه رانندگی بلوار وکیل آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره روابط عمومی و بین الملل سازمان آتش‌نشانی مشهد،  مقارن ساعت ۱۴:۰۶ بعدازظهر چهارشنبه با اعلام بروز این سانحه رانندگی به سامانه تلفنی ۱۲۵،  بلادرنگ نجاتگران و گروه پیشگیری از حریق ایستگاه های شماره ۲۷و ۵ به محل حادثه عزیمت نمود.
در این سانحه رانندگی که در بلوار وکیل آباد در حد فاصل بلوار صیاد شیرازی و بلوار حافظ اتفاق افتاد،  دو دستگاه خودروی سواری پراید و ال ۹۰ به علت نامعلومی با یکدیگر برخورد کردند که شدت وقوع آن موجب انحراف خودروها به وسط بلوار و مصدومیت راننده سواری پراید شد.
بر پایه این خبر و به گفته مدیر روابط عمومی آتش نشانی مشهد، ماموران آتش نشانی با حضور در محل حادثه ضمن اقدامات پیشگیرانه بواسطه نشت سوخت از هر دو خودرو،  از بروز حادثه احتمالی دیگر در محل جلوگیری کردند و پس از انتقال خودروها به حاشیه امن با تحویل صحنه حادثه به عوامل انتظامی عملیات خود را خاتمه دادند.
مهندس علی حکیم زاده همچنین افزود: راننده حادثه دیده نیز جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل تکنسینهای اورژانس حاضر در محل شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها