۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11332
  • بدون دیدگاه

کشته در تصادف جاده گناوه (+عکس)

تصادف خونین پژو در جاده گناوه ۵ کشته بر جای گذاشت + عکس‌ها

 در تصادف خونین پژو پارس و خودروی جک در جاده بندر گناوه به دیلم که به جاده مرگ نیز معروف است متاسفانه ۵ نفر از هموطنانمان جان خود را از…

 در تصادف خونین پژو پارس و خودروی جک در جاده بندر گناوه به دیلم که به جاده مرگ نیز معروف است متاسفانه ۵ نفر از هموطنانمان جان خود را از دادند و دو نفر دیگر مجروح شدند.

“حمزه مسعودی نیا” دبیرستاد مدیریت بحران شهرستان گناوه روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این حادثه صبح امروز در نزدیکی روستای چاهک حدفاصل اردوگاه شهدای دانش آموزی رخ داد سه نفر از سرنشینان پژو پارس که از یک خانواده بودند و دو نفر از سرنشینان دیگر خودرو جان خود را ازدست دادند.

تصادف خونین پژو در جاده گناوه 5 کشته بر جای گذاشت + عکس‌ها

وی اظهارکرد: سرنشینان پژو پارس که یک مرد، زن و بچه بودند به دلیل آتش گرفتن خودرو در صحنه جان باختند و از دو سرنشین خودرو دیگر یکی در صحنه تصادف جان باخت و دیگر سرنشین آن پس از انتقال به بیمارستان این شهر فوت کرد.

دبیر ستاد مدیریت بحران گناوه از همکاری مجموعه دستگاههای ذی ربط بحران این شهرستان در امداد رسانی به آسیب دیدگان این حادثه رانندگی قدردانی کرد.

تصادف خونین پژو در جاده گناوه 5 کشته بر جای گذاشت + عکس‌ها

علت وقوع این حادثه ازسوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

جاده گناوه به دیلم در شمال استان بوشهر از نقاط حادثه خیز است که شالانه شمار زیادی از هموطنان جان خود را در این مسیر از دست می دهند.
منبع: ایرنا

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها