۲ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53283
  • بدون دیدگاه

دانش آموزی که روز اول به مدرسه نرسید

۳ کشته در تصادف تریلی با سمند و مزدا در جاده سیرجان+تصاویر

یک دستگاه خودروی تریلی با دو خودروی سمند و مزدا وانت در محور سیرجان – بندرعباس تصادف کرد.

صبح امروز بر اثر برخورد یک دستگاه تریلر با دو خودرو سواری دیگر در جاده سیرجان – بندرعباس متاسفانه سه نفر کشته و یک نفر زخمی بر جای گذاشت.

سرگرد اسماعیل جهانشاهی، فرمانده پلیس راه سیرجان گفت: صبح امروز در انتهای بلوار خلیج فارس سیرجان یک دستگاه کشنده تانکر با یک دستگاه سمند و یک دستگاه وانت مزدا دو کابین برخورد کرد.

وی افزود: دراین حادثه دو سرنشین وانت بر اثر شدت جراحات، در دم فوت کردند که یکی از آنها دانش آموزی بود که در نخستین روز سال تحصیلی عازم مدرسه بود.

جهانشاهی اظهار کرد: خودرو سمند هم به علت شدت برخورد از روی پل سقوط کرد و بر اثر آن یک نفر به شدت زخمی شد که حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

فرمانده پلیس راه سیرجان گفت: علت بروز حادثه در دست بررسی است.

تصادف تریلی با سمند و مزدا در جاده سیرجان

تصادف تریلی با سمند و مزدا در جاده سیرجان

تصادف تریلی با سمند و مزدا در جاده سیرجان

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/7/3/1863808_601.jpg

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/7/3/1863810_378.jpg


در همین زمینه بخوانید :

۶ کشته در حوادث رانندگی استان مرکزی

رئیس پلیس راه استان مرکزی با اعلام این خبر گفت : در نخستین سانحه رانندگی که حدود ساعت ۵ بامداد روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون خاور با یک دستگاه کامیون رنو و یک دستگاه کامیون ماک دیگر در محور آزاد راه ساوه- همدان اتفاق افتاد، راننده کامیون خاور به علت شدت جراحات وارده در صحنه تصادف فوت و راننده کامیون رنو نیز مجروح و توسط نیروهای امدادی حاضر در صحنه به بیمارستان منتقل شد.
سرهنگ کهریزی علت تصادف مذکور را  بی احتیاطی راننده کامیون خاور به علت عدم توجه کافی به جلو عنوان کرد.
وی در تشریح حادثه دوم هم گفت :   در حدود ساعت ۱۳ و۱۰ دقیقه روز گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو۴۰۵ در کیلومتر ۲۵ محور اراک- توره  یکی از سرنشینان در محل تصادف فوت و راننده و ۳ سرنشین دیگر خودرو نیز مجروح و توسط نیروهای امدادی حاضر در صحنه به بیمارستان منتقل شد.
علت این تصادف از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه،عدم توانایی راننده خودروی پژو در کنترل وسیله نقلیه به علت خستگی و خواب آلودگی عنوان شد.
رئیس پلیس راه استان مرکزی افزود : حدود ساعت ۱۳ و ۳۵ دقیقه همین روز در اثر واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر۵ محور ساوه- سلفچگان به وقوع پیوست که در این حادثه راکب موتورسیکلت به علت شدت جراحات وارده در صحنه تصادف فوت شد.
عدم توجه به جلواز سوی راکب موتور سیکلت، علت تصادف مذکور از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه اعلام شد.
کهریزی ادامه داد چهارمین حادثه رانندگی در حدود ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه روز گذشته در اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو در کیلومتر ۱۶ محور خنداب شکل گرفت که در این سانحه یکی از سرنشینان خودرو به علت شدت جراحات وارده در صحنه تصادف فوت و راننده و ۴ سرنشین دیگرآن نیز مجروح و توسط نیروهای امدادی حاضر در صحنه تصادف به بیمارستان منتقل شد.
علت این حادثه از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه ، عدم توجه کافی به جلو، از سوی راننده خودروی مذکورعنوان شد.
کهریزی افزود : آخرین سانحه رانندگی در حدود ساعت ۱۹و ۲۰ دقیقه روز گذشته در اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه خودروی پیکان در کیلومتر ۱۰محور فرمهین- کمیجان شکل گرفت که در این سانحه رانندگی راننده خودروی پراید و یکی از سرنشینان آن به علت شدت جراحات وارده در صحنه تصادف فوت و ۳ سرنشین دیگر خودروی پراید و نیز راننده خودروی پیکان و ۴ تن از سرنشینان دیگرآن نیز مجروح و توسط نیروهای امدادی حاضر در صحنه تصادف به بیمارستان منتقل شدند.
علت این حادثه از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه ، انحراف به چپ خودروی پراید عنوان شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها