۷ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49293
  • بدون دیدگاه

تصادف مرگبار تریلی با پژو در گردنه بالاطاق+عکس

ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز (سوم مرداد) بر اثر برخورد یک دستگاه پژو سواری با یک دستگاه تریلر در محور کرندغرب-سرپل ذهاب متاسفانه راننده پژو در دم جان باخت.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه اظهار کرد: در برخورد پژو و تریلر در گردنه بالاطاق راننده پژو در دم جان باخت.

دکتر صائب مدرسی اظهار کرد: ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز (سوم مرداد) یک مورد تصادف در محور کرندغرب-سرپل ذهاب به نیروهای اورژانس گزارش شد.

وی اظهارکرد: در این حادثه بر اثر برخورد یک دستگاه پژو سواری با یک دستگاه تریلر متاسفانه راننده پژو در دم جان باخت.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه افزود: خودروی پژو سرنشینی دیگری نداشت و در تریلر هم کسی مجروح نشد.

تصادف مرگبار تریلی با پژو در گردنه بالاطاق

منبع:ایسنا


حادثه رانندگی در محور شاهرود – سبزوار دو کشته و دو مجروح داشت

باشگاه خبرنگاران جوان ؛ معاون عملیات فرماندهی پلیس راه خراسان رضوی گفت: این حادثه در کیلومتر ۲۵ محور شاهرود – سبزوارعصر دیروز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری جیلی روی داد .
سرهنگ احسان بخش افزود:در این حادثه دو نفر از هم‌وطنانمان جان خود را از دست دادند و دو مصدوم پس از اقدامات اولیه توسط اورژانس ۱۱۵ برای طی مراحل درمان به مراکز درمانی منتقل شدند.
وی گفت: بی توجهی راننده  به مقابل ناشی از خستگی و خواب آلودگی علت این حادثه اعلام شده است.
وی افزود: محور شاهرود – سبزوار به‌عنوان یکی از پرترددترین محورهای مواصلاتی کشور تلقی می‌شود که بیشترین حوادث روی داده در آن به علت واژگونی خودروهای سواری است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها