۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49071
  • بدون دیدگاه

تصادف شدید داماد نگونبخت در روز عروسی در تبریز+تصاویر

صبح امروز خودرو سواری MVM در بلوار شهریار، با ستون پل مجتمع جواهر تبریز برخورد کرد و مصدومیت شدید راننده را به‌دنبال داشت.

روابط عمومی اورژانس آذربایجان شرقی اعلام کرد صبح امروز جمعه یکم مرداد ساعت ۷ اعلام گزارش برخورد خودرو سواری MVM با ستون پل از طرف اپراتوری اورژانس ۱۱۵ به پایگاه ۲۰۹ فوریت‌های پزشکی تبریز انجام شد.
با اعزام تکنسینهای پایگاه ۲۰۹ به محل تصادف در چایکنار، بلوار شهریار زیر مجتمع جواهر، از برخورد شدید خودرو سواری MVM با ستون پل خبر دادند که منجر به مصدومیت شدید یک تن شده بود.
با تلاش بیش از یک ساعته نیروهای آتش‌نشانی، مصدوم که مرد ۳۱ ساله و بنا به گفته خودش روز عروسی اش بود, از چندین نقاط بدن دچار شکستگی شده بود و در خودرو گیر کرده بود، رهاسازی شد و با اقدامات پیش بیمارستانی تکنسینهای اورژانس به بیمارستان امام رضا انتقال داده شد.

تصادف شدید داماد نگونبخت در روز عروسی در تبریز+تصاویر

تصادف شدید داماد نگونبخت در روز عروسی در تبریز+تصاویر

 


در همین زمینه بخوانید :

واژگونی نیسان جان یک تن را گرفت (۳۱ تیرماه)

بر اساس اعلام مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی  صبح امروز   واژگونی یک دستگاه نیسان    در کیلومتر ۸ جاده سراب به بستان آباد  مرگ یک تن و مصدومیت یک تن دیگر را به همراه داشت .
حسینقلی زاده گفت:
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت:با اعلام این حادثه در ساعت ۶ به اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان سراب, پایگاه اورژانس ۱۱۵ چیرلو و همچنین پایگاه امداد و نجات هلال احمر بمحل حادثه اعزام شدند و تکنسینهای اعزامی مرگ یک مرد حدودا ۵۰ ساله را در محل تایید و یک مصدوم حادثه را پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان سراب انتقال دادند .

حسینقلی زاده گفت:کمربند ایمنی عامل اصلی نگه دارنده در حوادث ترافیکی از برخورد و صدمه نقاط حیاتی بدن  یعنی سر و سینه است و در واژگونیهای خودرو با بستن کمربند ایمنی این صدمات کاهش می یابد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها