۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53129
  • بدون دیدگاه

گزارش تصویری تشییع پیکر بهمن گلبارنژاد در تهران

بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار جانباز تیم ملی کشورمان که در مسابقات پاراالمپیک ریو ۲۰۱۶ حضور داشت در حین مسابقه دچار سانحه شد و در راه انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

پیکر مرحوم بهمن گلبارنژاد رکاب‌زن نماینده ایران که در بازی های پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ جان خود را از دست داد، ظهر امروز پنجشنبه یکم مهر در فدراسیون جانبازان و معلولین تشییع شد. این مراسم با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، محمد خسروی وفا رئیس کمیته پارالمپیک و سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری، تابش نماینده مجلس، رئیس بنیاد شهید و جمعی از ملی پوشان دوچرخه سواری و سایر رشته‌ها در محل فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شد.

تشییع پیکر بهمن گلبارنژاد در تهران

تشییع پیکر بهمن گلبارنژاد در تهران

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/7/1/5188028_104.jpg

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/7/1/5188016_739.jpg

تشییع پیکر بهمن گلبارنژاد در تهران

تشییع پیکر بهمن گلبارنژاد در تهران

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/7/1/5188040_476.jpg

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/7/1/5188044_907.jpg

گودرزی: دولت هر آنچه در توانش باشد برای خانواده بهمن گلبارنژاد انجام می‌دهد

خبرگزاری تسنیم، محمود گودرزی در مراسم وداع با مرحوم بهمن گلبارنژاد گفت: کاروان پارالمپیک، کاروان فرهنگی بوده و امیدوارم کارهای فرهنگی همیشه ادامه داشته باشد. درگذشت گلبارنژاد را به جامعه بزرگ ورزش به خصوص فدراسیون جانبازان و معلولین تسلیت می‌گویم. از مردم هم به خاطر استقبالی که از پیکر پاک این عزیز داشتند، تشکر می‌کنم.

«دولت هر آنچه در توانش باشد برای این مرحوم انجام می‌دهد». وی با بیان این جمله افزود: گلبارنژاد قهرمان جنگ و پارالمپیک است و حتما بررسی‌هایی صورت می‌گیرد تا دولت و وزارت ورزش بتواند موارد مطرح شده را برای این مرحوم و خانواده‌اش در نظر بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چه پاداشی برای خانواده گلبارنژاد در نظر گرفته می‌شود، گفت: طرح این سوال و بحث پادادش برای خانواده این مرحوم جایز نیست.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها