۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۹ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54129
  • بدون دیدگاه

تریلر فیلم John Wick: Chapter 2 با بازی کیانو ریوز منتشر شد+ویدیو

کمپانی لاینزگیت در جریان پنل خود در کامیک کان نیویورک، اولین تریلر فیلم John Wick: Chapter 2 را منتشر کرد.

تالار خبر – قسمت اول فیلم «جان ویک» (John Wick) با بازی «کیانو ریوز»‌ (Keanu Reeves) صحنه‌های اکشن بسیار هیجان‌انگیزی داشت و همین موضوع باعث شده که مردم از آن استقبال کنند. حتی این فیلم توانست میانگین امتیازات ۶۸ از Metacritic و ۸۵ را از سایت Rotten Tomatoes به دست بیاورد. در نتیجه سازندگان قسمت اول تصمیم گرفتند که قسمت دوم جان ویک را هم بسازند.

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/10/John-Wick-chaptertwo-2.jpg

امروز تریلر جدیدی از «جان ویک: فصل ۲» (John Wick: Chapter 2) منتشر شده که سرشار از صحنه‌های اکشن است که خیلی هم خوب کارگردانی شده‌. ماجراهای فیلم دوم در نیویورک رخ می‌دهد و بار دیگر با کلی ماجراهای اکشن و عجیب مواجه می‌شویم؛ اما این تریلر یک نکته‌ی جالب توجه هم دارد. در این فیلم « لارنس فیشبرن» (Laurence Fishburne) هم حضور دارد که قبلا در مجموعه فیلم‌های ماتریکس در نقش مورفیوس با کیانو ریوز هم‌بازی بود.

همچنین در این تریلر مشخص می‌شود که قهرمان فیلم بار دیگر یک سگ دارد. اگر فیلم اول را دیده باشید، حتما می‌دانید سگ جان ویک کشته می‌شود و او کل افرادی که این کار را انجام داده بودند را کشت! حالا نمی‌دانیم که این سگ در فیلم دوم چه نقشی دارد و آیا جان ویک بار دیگر می‌خواهد انتقام سگش را بگیرد یا خیر.

فیلم جان ویک: فصل ۲ در تاریخ ۲۲ بهمن اکران می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر جدید فیلم را ببینید:

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها