۳۰ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۵ بهمن ۱۳۹۵
  • کد خبر :59282
  • بدون دیدگاه

عکس های ترلان پروانه در نشست خبری فیلم “فِراری”

نشست خبری فیلم فِراری به کارگردانی علیرضا داوودنژاد در چهارمین روز از سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر‌ در‌ کاخ این جشنواره واقع در برج میلاد تهران برگزار شد.

نشست خبری فیلم “فِراری” به کارگردانی محمدرضا داوودنژاد با حضور ترلان پروانه ، محسن تنابنده و دیگر عوامل فیلم ، چهارشنبه شب در‌ کاخ این جشنواره واقع در برج میلاد تهران برگزار شد.

ترلان پروانه در نشست خبری فیلم "فِراری"

ترلان پروانه در نشست خبری فیلم "فِراری"

ترلان پروانه

http://media.mehrnews.com/d/2017/02/02/4/2362402.jpg

http://static0.bornanews.ir/thumbnail/uzQ35DpA2r0W/hsPvu53JYc4ZMdL-GggwrIzh2hzU5xtVFQP8bK_wEHTWBrL3vxxKeZCrWjxHgZzZ8wnBrYkXU3QMHDsygonvkmg5kwqDkuu0pz2Zr-6LSnsZsz9y7UBP4v8U6q7Hq4QIME_4NK2FYFJvSUuTA98NsxM4nZ53FJIggXpYEUp0nCD7Sco5TI_B2NOFHbqWJYS5/%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85%DB%8C%D9%86+%D8%B4%D8%A8+%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87+%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85+%D9%81%D8%AC%D8%B1-2.jpg

http://img8.irna.ir/1395/13951114/3399839/n3399839-5639252.jpg

نشست خبری فیلم سینمایی «فراری» به کارگردانی علیرضا داودنژاد دقایقی پیش (۱۳ بهمن ماه) با حضور کارگردان، رضا داودنژاد، بازیگر نقش سجاد، سیما تیرانداز، ترلان پروانه بازیگر نقش گلنار، محسن تنابنده در نقش راننده تاکسی، کامبوزیا پرتویی فیلمنامه نویس، جهانگیر کوثری، تهیه کننده و عبدالله اسکندری چهره پرداز و حسن حسندوست تدوین گر به مجری گری محمود گبرلو در برج میلاد تهران برگزار شد.

در ابتدای نشست حسن حسندوست این فیلم را جزو کارهای خوب خود به شمار آورد و گفت: امیدوارم تأثیری که این فیلم بر ما گذاشته بر تماشاگر عزیزمان نیز بگذارد.

محمود کلاری درباره نحوه فیلمبرداری این کار گفت: جنبه جذابیت فیلم برایم با سه دوربین DSLR و فیلمبرداری کور صورت گرفت، این استایل در کل کار جاری بود. چنین فیلم هایی کار پست پروداکشن های خاص است یعنی بخش اعظم کار به بعد از فیلمبرداری می رسد. درحالیکه ما فقط سه روز زمان برای تنظیم فیلمبرداری داشتیم و این زمان واقعا کم است!

سپس علیرضا داودنژاد درباره معضلات اجتماعی که وی درباره آن فیلم  می سازد،  گفت: سال به سال دریغ از پارسال! هر چه می گذرد روحیه انفعالی و تقلید و مصرف زدگی بیشتر رواج پیدا می کند. این روند نگران کننده است من هم این را دست مایه کارهایم قرار می دهم.

وی با بیان اینکه نگران آینده جوانان است، توضیح داد: به نظرم تصادفی که در این فیلم صورت می گیرد یک هشدار برای همه ما محسوب می شود اما انتخاب اسم نادر و گلنار را باید سناریست توضیح دهد که او هم نیست اما فکر میکنم نام گلنار به خاطر معصومیت خاصی انتخاب شد که در این شخصیت وجود داشت.

داودنژاد افزود: مخاطب من در این جهان زندگی می کند مخاطبان ما همه در این جهان هستند.

سپس محسن تنابنده در سخنانی درباره صحبت های قبلی خود با کارگردان برای شروع این کار گفت: ما از سر کار پایتخت با هم گپ زده بودیم و صحبت های ابتدایی را داشتیم، آقای داودنژاد حتما باید قبل از  کار ارتباط خوبی با بازیگران برقرار کنند ما هم صحبت زیاد داشتیم.

وی درباره لهجه قمی خود گفت: درباره این هم با آقای داودنژاد صحبت کردیم که لهجه ای انتخاب شود که نزدیک به تهران باشد و من هم عمه و عمویم قمی هستند خلاصه این لهجه را آقای داودنژاد انتخاب کردند.

تنابنده درباره برخی مشکلاتی که در کار بازیگری این اثر داشتند، توضیح داد:بهرحال کاری که بازیگر در آن نمیتواند زیاد از بدنش استفاده کند کار دشواری است ما هم تمرین زیاد داشتیم قبل از فیلم بارها هم را دیدیم، بازی در آن اندازه دشوار بود اما خانوم پروانه هم بسیار باهوش هستند  و این ارتباط در  اتمسفر خاصی رخ داد که نتیجه گفت وگوهای زیاد و تمرین بود.

سپس ترلان پروانه درباره شرایط سخت فیلمبرداری در آلودگی هوای تهران به ویژه در نقاط پایین شهر اشاره ای کرد و گفت: خوشبختانه انتخاب آقای تنابنده برای این نقش از سوی آقای داودنژاد خیلی خوب صورت گرفت ما هم جلسات زیادی با هم داشتیم، من شاید خیلی برای کار از ایشان انرژی گرفتم اما ابتدا من و آقای تنابنده سپس گلنار و نادر در ارتباط با هم قرار گرفتند در یک جاهایی دیگر من واقعا خود گلنار می شدم و در نقش فرو می رفتم و این نتیجه ارتباط خوب با آقای تنابنده بود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها