۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :11672
  • بدون دیدگاه

جلسه مشترک مدیران الهلال و الاهلی برای رویارویی با نماینده‌های ایران

تدابیر عربستانی‌ها برای ۲ تیم ایرانی/ جنگ روانی بیرون از زمین فوتبال

مسئولان باشگاه الهلال و الاهلی عربستان جلسه مشترکی را برگزار کردند تا بتوانند با تدابیر ویژه‌‌ای از دو تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا میزبانی کنند. دکتر صلاح السقا فرستاده…

مسئولان باشگاه الهلال و الاهلی عربستان جلسه مشترکی را برگزار کردند تا بتوانند با تدابیر ویژه‌‌ای از دو تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا میزبانی کنند.

دکتر صلاح السقا فرستاده فدراسیون فوتبال عربستان در جلسه مدیران باشگاه‌های الهلال و الاهلی عربستان که به منظور تصمیم‌سازی در رابطه با شیوه برگزاری دو دیدار سه‌شنبه‌شب و چهار‌شنبه‌شب که قرار است مقابل تیم های پرسپولیس و نفت ایران برگزار خواهد شد، شرکت کرد.

پس از این جلسه، دکتر السقا در این زمینه گفت: جلسه‌ای در رابطه با بررسی سوء استفاده‌ها و اذیت‌هایی بود که از سوی ایرانی‌ها بر کاروان‌های الاهلی و الهلال اعمال شد. این دو کاروان از زمان ورود به فرودگاه تا زمان بازگشت مورد آسیب روحی قرار گرفتند. نمی‌دانم از کجا بگویم! در راه‌اندازی کار کاروان‌های‌مان تاخیر ایجاد کردند، روادید را دیر صادر کردند، خودروها را دیر مهیا کردند و موارد فراوان دیگر که توجیهی واقعا برای آن‌ها نیست.

نمایندگانی از سفارت سعودی به سوی کاروان‌مان رفتند تا کارها را انجام دهند اما این ایرانی‌ها بودند که کار را انجام نمی‌دادند. البته نماینده‌ای از AFC حضور داشت و همه چیز را ثبت کرد اما نمی‌دانم که آیا تصمیم و قطعنامه‌ای از سوی این سازمان صادر شود یا نه؟!
او افزود: برای ما امکان آن نیست تا در مقابل ظلمی که بر ما اعمال شد سکوت کنیم. AFC باید واکنش نشان دهد و این مجادلات و توهین‌ها را مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار دهد. من واقعا نمی‌دانم که چرا در ایران ورزش و سیاست با هم توام است؟! از زمانی که از هتل بیرون می‌رفتیم،‌ گروه‌هایی به ما حمله لفظی می‌کردند؛ تازه بدتر از این‌ها هم وجود دارد، هنگامی که اتوبوس‌مان از هتل به سوی ورزشگاه می‌رفت، موتورسیکلت‌هایی بود که در اطراف اتوبوس‌مان به آزار می‌پرداختند. می‌خواهم این سوال را مطرح کنم که AFC در این حالت چه کار خواهد کرد؟!

السقا در رابطه با نحوه استقبال از تیم‌های ایرانی گفت: استقبال از ایرانی ها در حیطه نظارت و اختیارات سفارت جمهوری اسلامی است؛ ما در این رابطه مسئول نیستیم اما در رابطه با رفتار ایرانی‌ها، باید بگویم که هر کاری که آن‌ها کردند را ما نخواهیم کرد!

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/02/30/13940230000180_PhotoA.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها