۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47496
  • بدون دیدگاه

ویدیو:تخریب خندوانه و رامبد جوان شبکه‌های ماهواره‌ای

آمارهای اعلامی شبکه‌های ماهواره‌ای نشان می‌دهد در ساعات پخش برنامه خندوانه، شبکه نسیم دارای بالاترین بیننده در مقایسه با شبکه‌های ماهواره‌ای دیگر است. اکنون همین شبکه‌ها به طور هماهنگ خندوانه را به دلیل حضور جانبازان تخریب می‌کنند.

آمارهای اعلامی شبکه‌های ماهواره‌ای نشان می‌دهد در ساعات پخش برنامه خندوانه، شبکه نسیم دارای بالاترین بیننده در مقایسه با شبکه‌های ماهواره‌ای دیگر است ، از این رو این شبکه های دست به تخریب خندوانه و رامبد جوان در بین برنامه های خود زده اند.

بی شک شبکه های ماهواره ای از داشتن برنامه رقیب ایرانی میترسند و هیچ گاه فکرش را هم نمیکردند که خندوانه با اجرای رامبد جوان و عروسک معروفش جناب خان بتواند تعداد بسیاری از مردم ایران را پای این برنامه بنشانند و برنامه های ماهواره ای را کسی نگاه نکند .

آن زمان در برنامه های ماهواره ای شبکه های من و تو و بی بی سی و … به طنز شروع برنامه خندوانه را تبلیغ میکردند و با اداهای ماهواره ای به تبلیغ خندوانه میپرداختند اما هیچ گاه فکر نمیکردند که روزی خندوانه به گونه ای پرطرفدار بشود که بینندگان شبکه های ماهواره ای نیز ب تعریف و تمجید از خندوانه بپردازند که به محض شنیدن و حس این موضوع برنامه های شبکه های ماهواره ای شروع به مقابله با خندوانه و تخریب خندوانه و تخریب رامبد جوان و حتی تخریب عروسک دوست داشتنی و پرطرفدار برنامه خندوانه جناب خان بپردازند تا شاید بتوانند با سیاسی کردن خندوانه و رامبد جوان این برنامه را از چشم مردم بیاندازند .

در فیلم زیر اقدام هماهنگ شبکه من وتو و شبکه بی بی سی و سایر شبکه های ماهواره ای برای تخریب خندوانه را مشاهده می کنید به گونه ای که شهرام همایون مجری ماهواره ای مردم را ترغیب میکند که به صفحه رامبد جوان حمله کنند .

آمارهای اعلامی شبکه‌های ماهواره‌ای نشان می‌دهد در ساعات پخش برنامه خندوانه، شبکه نسیم دارای بالاترین بیننده در مقایسه با شبکه‌های ماهواره‌ای است. از این رو شبکه های ماهواره ای در صدد تخریب این برنامه برآمده اند.

در زیر فیلم تبلیغ خندوانه و تخریب خندوانه در شبکه ماهواره ای را مشاهده میفرمایید .

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها