۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47837
  • بدون دیدگاه

یورو 2016

بوفون با کدام بازیکن اسپانیا پیراهنش را عوض کرد+عکس

بوفون در پایان بازی با اسپانیا به سمت هافبک بازی‌ساز اسپانیا رفت تا پیراهنش را با این بازیکن اسپانیا تعویض کند.

تیم های ملی ایتالیا و اسپانیا در مرحله یک هشتم نهایی جا ملت‌های ۲۰۱۶ به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان ایتالیا با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه‌نهایی مسابقات شد.

در پایان مسابقه جیان‌لوئیجی بوفون، کاپیتان تیم ملی ایتالیا به سمت آندرس اینیستا، بازیکن تیم ملی اسپانیا رفت و پیراهن خود را با این بازیکن تعویض کرد، در حالی که خیلی ها انتظار داشتند گلر ایتالیایی این کار را با ایگر کاسیاس دروازه‌بان نیمکت نشین اسپانیا انجام دهد.

بوفون درباره واکنش به این سوال که چرا در پایان بازی پیراهنش را با اینیستا عوض کرد، گفت: من این کار را کردم چون معتقدم هرگز اینیستا را نبرده‌ام. او به لحاظ اخلاقی و فنی بازیکن مورد علاقه من است و به همین دلیل پیراهنم را با او تعویض کردم.

بوفون با کدام بازیکن اسپانیا پیراهنش را عوض کرد+عکس

بوفون با کدام بازیکن اسپانیا پیراهنش را عوض کرد+عکس

 


در همن زمینه بخوانید:

بوفون : تمام اروپا ما را دست کم گرفته است

بوفون : تمام اروپا ما را دست کم گرفته استبه گزارش “ورزش سه”، ایتالیا که در فینال ۲۰۱۲ ، ۴-۰ مغلوب اسپانیا شده بود،‌ شب گذشته موفق شد با نتیجه ۲-۰ لاروخا را شکست دهد و به دور یک چهارم نهایی صعود کند. این در حالیست که کمتر کسی شانسی برای آنها تا این مرحله قائل بود.

بوفون در این رابطه گفت:”راهی طولانی و سخت پیش روی ماست و تیم‌های قدرتمندی در مسیرمان قرار می‌گیرند. نمی‌توانیم بگوییم که راحت پیروز می‌شویم زیرا تازه در یک چهارم هستیم. هنوز فراموش نمی‌کنم صحبت ها و نظراتی که در ابتدای رقابت‌ها راجع به ما گفته می‌شود. ما ثابت کردیم که همه ما را بیش از حد دست کم گرفته بودند و من به این افتخار می‌کنم. عملکرد خوبی مقابل اسپانیا داشتیم ولی بعد از گل ۱-۰، کمتر به آنچه استحقاقش را داشتیم رسیدیم. می‌دانستیم در نیمه دوم ممکن است بازی عوض شود. این برنامه ما بود ولی فقط روی دفاع تمرکز نداشتیم. باز هم موقعیت‌هایی داشتیم که پله یکی از آنها را گل کرد. پس از سالها شکست به اسپانیا، بلاخره توانستیم آنها را ببریم. درست است که در مرحله یک هشتم بود ولی از هیچ چیز بهتر است.”

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها