۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۰ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55160
  • بدون دیدگاه

عکس های بهنوش طباطبایی در اکران مردمی سیانور

دیدار مردمی فیلم سینمایی «سیانور» با حضور بهنوش طباطبایی، پدرام شریفی و بهروز شعیبی در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

دیدار مردمی فیلم سینمایی «سیانور» با حضور بهنوش طباطبایی ، پدرام شریفی و بهروز شعیبی شب گذشته (یکشنبه ۹آبان ماه) در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

فیلم سینمایی سیانور هم اکنون در حال اکران است و با استقبال خوبی همراه شده است.

بهنوش طباطبایی در اکران مردمی سیانور

بهنوش طباطبایی در اکران مردمی سیانور

بهنوش طباطبایی در اکران مردمی سیانور

«سیانور» احیاءکننده یک گونه تاریخی در حال انقراض بود

بهروز شعیبی کارگردان سینما و تلویزیون که این روز ها تازه ترین اثر سینمایی اش «سیانور» بر پرده نقره ای سینماها به نمایش در آمده است در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص ساخت این اثر گفت: از این بابت که در این روزها «سیانور» در حال اکران است خدا را شکر می‌کنم. زمانی که ما قصد ساختن این فیلم را داشتیم طبق تجربه‌هایی که از فیلم «دهلیز» و سریال «پرده نشین» به دست آوردیم، خودمان را جای بیننده این کار قرار دادیم تا داستان را از تمام زوایا بررسی کنیم و جذابیت داستان را بالا ببریم. «سیانور» یک دوره تاریخی را در سینما روایت می‌کند.

وی در ادامه در مورد دغدغه‌اش نسبت به ساخت این فیلم افزود: وقتی فیلم نامه اولیه «سیانور» نوشته مسعود احمدیان را خواندم متوجه شدم که وقایع تاریخی آن را نمی‌شناسم. از آن به بعد دغدغه‌ام شد تا فضای آن بخش تاریخ معاصر را روایت کنم.

شعیبی در مورد اینکه چقدر در «سیانور» تلاش شده تا تاریخ معاصر بدون قضاوت روایت شود، خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما بر این بوده است که بدون قضاوت و پیش داوری به قصه بپردازیم. روایت آن دوران در کتاب‌ها و کارهای تحقیقی فراوان است اما در سینما به ندرت به آن پرداخته شده است.

این کارگردان که خود علاوه بر کارگردانی «سیانور»، در این فیلم بازی هم می‌کند، اظهار داشت: تمام تلاش ما این بوده است که تمام اعضای خانواده بتوانند با این فیلم ارتباط برقرار کنند. داستان «سیانور» درامی عاشقانه است و ما به دنبال احیای یک گونه در حال انقراض در سینما بوده‌ایم و فکر می‌کنم فضای تاریخ معاصر کمک کند به این فضای عاشقانه.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها