۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51614
  • بدون دیدگاه

برخورد مرگبار ۲۰۶ با گاردریل آزادراه تهران+تصاویر

ظهر امروز در مسیر آزادراه تهران-کرج خودرو سواری پژو ۲۰۶ با دو سرنشین پس از انحراف از مسیر اصلی با گاردریل برخورد کرده و پس از برخورد با یک دستگاه مینی بوس در حاشیه آزادراه متوقف شده بود.

ظهر امروز در مسیر آزادراه تهران-کرج(مسیر غرب به شرق)، نرسیده به بزرگراه آزادگان یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ با دو سرنشین در حال حرکت در آزادراه بود که به علت نامعلومی پس از انحراف از مسیر اصلی با گاردریل میانی برخورد کرده و پس از برخورد با یک دستگاه خودرو مینی بوس در حاشیه آزادراه متوقف شده بود.

به گزارش تالار خبر: راننده خودرو سواری قبل از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج شده اما سرنشین دیگر در داخل اتاقک خودرو محبوس شده بود.
نیروهای عملیاتی با تلاش فراوان سرنشین خودرو سواری که دچار مصدومیت شده بود را به خارج از خودرو انتقال دادند که پس از تحویل این فرد به امدادگران اورژانس، متأسفانه مشخص شد وی در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است.

برخورد مرگبار 206 با گاردریل آزادراه تهران+تصاویر

برخورد مرگبار 206 با گاردریل آزادراه تهران+تصاویر

برخورد مرگبار 206 با گاردریل آزادراه تهران+تصاویر

برخورد مرگبار 206 با گاردریل آزادراه تهران+تصاویر

برخورد مرگبار 206 با گاردریل آزادراه تهران+تصاویر

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/6/8/1824442_145.jpg

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/6/8/1824443_703.jpg

 


در همین زمینه بخوانید :

تصادف اتوبان تهران – کرج یک فوتی بر جای گذاشت

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار داشت: برخورد ۲دستگاه خوردو در مسیر غرب به شرق اتوبان تهران -کرج نرسیده به آزادگان در ساعت۱۲:۳۳ یک فوتی بر جای گذاشت.

وی تصریح کرد: در پی استعلام برخورد ۲خودرو، ایستگاه ۴۵ سازمان آتش‌نشانی به محل اعزام شد.

ملکی ادامه داد: آتش‌نشانان با مشاهده یک دستگاه ۲۰۶ با ۲ سرنشین خانم که به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی خارج و با گاردریل‌های میانی بزرگراه برخورد کرده بودند به سرعت وارد عملیات شدند.

وی با بیان اینکه این خودرو پس از برخورد با گاردریل با یک دستگاه مینی‌بوس نیز برخورد کرد و در حاشیه اتوبان متوقف شد، گفت: پیش از رسیدن آتش نشانان، راننده خودرو ۲۰۶ که دچار آسیب دیدگی بود از خودور خارج اما سرنشین کناری در داخل آهن پاره‌های خودرو محبوس شده بود که آتش نشانان با برش قطعات، وی را از خودرو دور کردند.

ملکی ادامه داد: پس از خروج فرد محبوس شده از خودرو، وی تحویل اورژانس داده شد که متاسفانه جان خود را از دست داد.

وی تصریح کرد: خودروها به محل امن انتقال داده شدند و نیز ترافیک به شکل روان در آمد، محل حادثه برای بررسی دقیق به پلیس راهور تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: ساعت ۱۳:۴۲ عملیات پایان یافت.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها