۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۷ آذر ۱۳۹۵
  • کد خبر :56565
  • بدون دیدگاه

برخورد مرگبار پژو پارس با گاردریل در وکیل آباد مشهد+تصاویر

ساعات اولیه بامداد پنجشنبه بر اثر برخورد شدید یک دستگاه خودروی پژو پارس با گارد های قطار شهری در بولوار وکیل آباد مشهد راننده پژو در دم جان سپرد

ساعات اولیه بامداد پنجشنبه (۴ آذرماه) بر اثر برخورد شدید یک دستگاه خودروی پژو پارس با گارد های قطار شهری در بولوار وکیل آباد مشهد ، متاسفانه راننده پژو در دم جان سپرد که تصاویر این جادثه خونین را در زیر می توانید مشاهده کنید .

برخورد مرگبار پژو پارس با گارد مترو در وکیل آباد مشهد+تصاویر

برخورد مرگبار پژو پارس با گارد مترو در وکیل آباد مشهد+تصاویر

برخورد مرگبار پژو پارس با گارد مترو در وکیل آباد مشهد+تصاویر


در همین زمینه بخوانید :

مرگ دلخراش دختر ۱۳ ساله در تصادف ۲۰۶ با گاردریل

سرهنگ علی اصغرشیرمحمدی روز شنبه گفت: این حادثه مرگبار، حوالی ساعت ۱۸:۳۰ بعدازظهر جمعه در خط شمالی اتوبان زنجان – قزوین و به علت خستگی و خواب آلودگی راننده خودرو سواری رخ داد و با توجه به اینکه متوفی از کمربند ایمنی استفاده نکرده بود بنابراین بر اثر ضربه وارده به بیرون از خودرو پرتاب و به گام مرگ فرو رفت.

به گزارش ایرنا، وی اظهار کرد: شدت ضربه به حدی بوده که جسم بی جان این دختر ۱۳ ساله در حدود ۲۰ متری محل حادثه در لاین جنوبی این مسیر ارتباطی پیدا شد.

شیرمحمدی افزود: ۲ سرنشین مصدوم شده در این حادثه که زن و مرد بودند به علت جراحت و آسیب وارده به نواحی مختلف بدن، توسط عوامل اورژانس به منظور مداوا و درمان به بیمارستان امدادی شهرستان ابهر انتقال یافتند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: حوالی ساعت ۲۳ جمعه شب نیز یک دستگاه خودروی سواری پژو بر اثر تخطی از سرعت مطمئنه در مسیر ارتباطی زنجان – میانه واژگون شد.

شیرمحمدی افزود: این حادثه نیز سه مصدوم داشت که حال یکی از مصدومان به علت شدت صدمات و جراحات وارده وخیم بود که به منظور درمان به بیمارستان آیت الله موسوی اعزام شدند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها