۸ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳ آذر ۱۳۹۵
  • کد خبر :56361
  • بدون دیدگاه

برخورد شدید ماکسیما با ستون برق در مشهد+تصاویر

یک خودروی ماکسیما در بلوار وکیل آباد به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با ستون برق فشار قوی متوقف شد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: یک خودروی ماکسیما در بلوار وکیل آباد به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با ستون برق فشار قوی متوقف شد.

به گزارش تالار خبر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره روابط عمومی و بین الملل سازمان آتش‌نشانی مشهد، مهدی رضایی عنوان کرد: شب گذشته (سه شنبه) یک دستگاه خودرو ماکسیما در لاین برگشت طرقبه به سمت میدان پارک، در حاشیه بلوار وکیل آباد ۶۶ به علت نامعلومی در حین حرکت از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با ستون برق فشار قوی قطار شهری متوقف شد.

وی ادامه داد :مقارن ساعت ۲۱:۵۳ امشب دو مورد سانحه رانندگی در حوالی میدان نمایشگاه و بلوار وکیل آباد به سامانه تلفنی ۱۲۵ اعلام شد که با دریافت گزارش دو حادثه مزبور به سرعت گروه های پیشگیری از حریق و امداد و نجات دو ایستگاه شماره ۳۱ و پنجم این سازمان به محل آدرس های اعلام شده، عزیمت کردند.

رضایی با اشاره به واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در حوالی میدان نمایشگاه، افزود: ماموران آتش‌نشانی با حضور به موقع خود در محل هر دو حادثه ضمن اقدامات پیشگیرانه از حریق احتمالی به واسطه نشت سوخت از خودروها از بروز حوادث پیش بینی نشده بعدی نیز جلوگیری کردند.

وی ضمن بیان اینکه بروز این حوادث توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه بروز این سوانح خسارت جانی در پی نداشت و تنها موجب بر جای ماندن خسارات مالی شد.

ماموران آتش‌نشانی پس برقراری ایمنی در محل حوادث با تحویل صحنه هر دو سانحه رانندگی به عوامل انتظامی به ایستگاه های خود بازگشتند.

برخورد شدید ماکسیما با ستون برق در مشهد

برخورد شدید ماکسیما با ستون برق در مشهد

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها