۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51578
  • بدون دیدگاه

کاریکاتور/برخورد فیزیکی قاضی پور با یک خبرنگار

در حاشیه برخورد فیزیکی نماینده مجلس با خبرنگار روزنامه ایران، محمد طحانی این کاریکاتور را در روزنامه نوآوران منتشر کرد.

در حاشیه برخورد فیزیکی قاضی پور نماینده مجلس با خبرنگار روزنامه ایران، محمد طحانی این کاریکاتور را در روزنامه نوآوران منتشر کرد.

برخورد فیزیکی قاضی پور با یک خبرنگار

جزئیات ماجرا :

درگیری قاضی پور با یک خبرنگار در راهروی مجلس

نادر قاضی پور نماینده ارومیه امروز در راهروی مجلس با خبرنگار روزنامه ایران، درگیری فیزیکی پیدا کرد.

به گزارش «تابناک»، پس از پایان جلسه علنی امروز و در زمانی که نمایندگان در راهروهای مجلس به سوالات خبرنگاران از رسانه‌های مختلف پاسخ می‌دادند، نادر قاضی پور با خبرنگار روزنامه ایران به صورت فیزیکی درگیر شد.

این اتفاق در حالی رخ داد که این خبرنگار در حال مصاحبه با وی در موضوع مربوط به فراکسیون مناطق ترک نشین بود که به دلیل چالشی شدن این مصاحبه، قاضی‌پور عصبانی شده و ضربه‌ای به صورت او زد که برخی از نمایندگان نیز شاهد این درگیری بودند. بعد از آن نیز قاضی پور دستگاه ضبط صوت این خبرنگار را به زور گرفته و تحویل حراست مجلس داد.

یکی از شاهدان عینی در گفت و گو با خبرنگارا تابناک اظهار داشت: خبرنگار یکی از روزنامه ها در گفت و گو با قاضی پور سوالی در باره فراکسیون آذری زبانهای مجلس مطرح کرد، و قاضی‌پور با بیان اینکه ترکها در جنگ زحمات زیادی برای کشور کشیده اند پاسخ خبرنگار روزنامه را داد.

وی گفت: قاضی پور در ادامه برخی مواضع قومیتی را مطرح کرد که با واکنش خبرنگار روزنامه مواجه شد، در این حین قاضی پور کنترل خود را از دست می دهد و با حمله به خبرنگار سوال کننده چند مشت به صورت او می زند، و بعد یقه او را گرفته و به دیوار تکیه می دهد سپس نمایندگان و حاضران دیگر که در صحنه حضور داشتند این دو نفر را از هم جدا کردند.

وی در ادامه گفت: قاضی پور دست خبرنگار را گرفت و به اداره حراست مجلس برد، متاسفانه حراست مجلس با ضبط دستگاه رکوردر این خبرنگار، تمام فایل های صوتی وی را حذف کردند و به وی اجازه انتشار جزئیات خبر را ندادند.

طبق آخرین اطلاعات خبرنگار پارلمانی این روزنامه در اعتزاض به این رفتار نماینده مجلس و همچنین رفتار حراست مجلس با وی در حال پیگیری موضوع و انجام مراحل شکایت از آنها است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها