۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51792
  • بدون دیدگاه

طرح برخورد با شلوار ریش ریش و مانتو شیشه ای+عکس

شلوار ریش ریش ، مانتو شیشه ای و بدون دکمه، دارای آرم و پرچم بیگانه و مانتو و پوشاک مبتذل، کوتاه، چسبان، بدون دکمه و با نوشتار خارجی جزو پوشاک نامتعارف است.

شلوار ریش ریش ، مانتو شیشه ای و بدون دکمه، دارای آرم و پرچم بیگانه و مانتو و پوشاک مبتذل، کوتاه، چسبان، بدون دکمه و با نوشتار خارجی جزو پوشاک نامتعارف است که با آنها برخورد خواهد شد.

طرح برخورد با شلوار ریش ریش و مانتو شیشه ای+عکس

ایرنا :رئیس پلیس امنیت عمومی استان فارس گفت: طرح برخورد با فروش پوشاک نامتعارف در شهرشیراز را اجرامی کنیم که شلوارمردانه و زنانه زخمی یا ریش ریش، دارای آرم و پرچم بیگانه ومانتو و پوشاک مبتذل،کوتاه،چسبان، شیشه ای،بدون دکمه وبا نوشتار خارجی جزو پوشاک نامتعارف است.

سرهنگ سید موسی حسینی همچنین اظهارداشت:در این طرح پوشاک نامتعارف مکشوفه جمع آوری، معدوم و با متصدیان نیز برابر قانون برخورد و ضمن پلمب واحد صنفی،پرونده متشکله به دادسرای عمومی و انقلاب شیراز ارسال می شود.

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس که این مطلب را پنجشنبه برای ایرنا فرستاد از قول این مقام انتظامی افزود: رعایت ظواهر و پوشش اسلامی از سوی متصدی، مباشر و فروشندگان در واحدهای صنفی الزامی و استفاده از زیورآلات، لباس نامتعارف و کراوات و پاپیون ممنوع است.

وی گفت: اخیرا لباس هایی با علائم و مشخصات نامتعارف و اهداف خاص در برخی از فروشگاه ها توزیع می شود که طرح برخورد با پوشاک نامتعارف در دستور کار پلیس فارس قرار دارد و طی روزهای آینده با جدیت تمام در شهر شیراز اجرا می شود.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان بیان کرد: استفاده از مانکن های نامتعارف و مبتذل در واحدهای صنفی و فروش لباس های دست دوم (تاناکوارا) هم ممنوع است.

حسینی بیان کرد:برای حفظ شان و حقوق شهروندان، رعایت استتار کامل واحدهای صنفی فروش پوشاک زنانه (لباس زیر) به صورتی که درون امکان از بیرون آن قابل مشاهده نباشد الزامی است و حضور متصدی مرد و استفاده از فروشنده مرد در قسمت لباس زیرزنانه ممنوع است.

وی بیان کرد:به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز،مشمولین غایب و سربازان فراری در واحدهای صنفی ممنوع است و با مسئولان این واحدها برخورد قانونی می شود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها