۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۷ بهمن ۱۳۹۴
  • کد خبر :37838
  • بدون دیدگاه

برای امنیت بیشتر اپلیکیشن ها از اثر انگشت استفاده کنید+آموزش

AppLock برنامه ای برای قفل‌ گذاری اپلیکیشن‌ها است که برای امنیت بیشتر از سنسور تشخیص اثر انگشت استفاده می کند.

AppLock برنامه ای برای قفل‌ گذاری اپلیکیشن‌ها است که برای امنیت بیشتر از سنسور تشخیص اثر انگشت استفاده می کند.

این روزها استفاده از سنسور اثر انگشت در حال تبدیل شدن به یک قابلیت عادی و ضروری برای هر گوشی هوشمند، حتی گوشی‌های ارزان قیمت است! از نظر بسیاری استفاده از حسگرهای تشخیص اثر انگشت مطمئن‌ترین راه محافظت از تلفن همراه است و کار دیگران را برای سرک کشیدن به اطلاع ما سخت می‌کند. اما اگر می‌شد از این قابلیت برای قفل کردن اپلیکیشن‌ها هم استفاده کرد، دیگر خیالمان از بابت امنیت اطلاعات شخصی راحت بود.

تعداد زیادی اپلیکیشن برای قفل یا رمزگذاری اپ‌ها وجود دارد، اما در حقیقت هیچ یک از این اپ‌ها به اندازه AppLock شما را راضی نخواهند کرد. همان‌طور که در تصویر زیر خواهید دید، این برنامه برای قفل‌ گذاری سایر اپلیکیشن‌ها از سنسور تشخیص اثر انگشت دستگاه استفاده می‌کند و امنیت بیشتری را نسبت به سایر اپ‌های قفل‌ گذاری در اختیار ما قرار می‌دهد.

برای امنیت بیشتر اپلیکیشن ها از اثر انگشت استفاده کنید+آموزش

استفاده از این AppLock برای جلوگیری از دسترسی دیگران به برنامه‌های حاوی اطلاعات شخصی مانند ایمیل، گالری تصاویر، پیام رسان‌های مختلف و… بسیار کاربردی و ساده است. کافی است شما AppLock را برای برنامه مورد نظر فعال کنید و پس از آن هر وقت که آن را باز کردید با یک صفحه آبی روبرو خواهید شد که از شما درخواست باز کردن قفل با استفاده از حسگر تشخیص اثر انگشت را دارد. تا کنون بازخوردهای کاربران پس از استفاده از این اپ بسیار مثبت بود و تنها ایرادات کوچکی دیده شد که مشکل چندانی را به وجود نمی‌آورد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها